Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/07/2020
Saç Sırları
360 38

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Cansu G.
Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Kahve saç renkleri arasında karar vermek gerçekten zor iş. Ancak uzun zamandır aradığımız 'o' kahve saç rengini sanıyoruz ki bulduk! :) Ne zamandır gözümüzün üzerinde olduğu Türk Kahvesi saç rengini bugün yakından inceliyoruz! 

Türk kahvesi saç renginin ışıl ışıl ve cool havasına daha fazla karşı koyamadık. Sen de saç renginde değişikliğe gitmek istiyorsan kahvenin en güzel tonlarından olan Türk kahvesi saç rengi ile mutlaka tanışmalısın. Saçlarına parlak bir hava kazandıracak olan Türk kahvesi saç boyasına ve saç rengine dair merak ettiklerin yazının devamında! :)

Türk kahvesi saç rengi nasıl bir renk?

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!

Türk kahvesi saç rengi soğuk alt tonlu, koyu kahve tonlarından biri. Tıpkı Türk kahvesinin telvesi gibi koyu ve iddialı bir renge sahip. Kahve saç renginin bu tonu için ne çok koyu, ne de çok açık kahve diyebiliriz. Özellikle soğuk alt tonlu kahve saç rengi arıyorsan, saçlarının daha parlak ve canlı görünmesini istiyorsan Türk kahvesi saç rengi senin için doğru tercih olacak. 

Türk kahvesi saç rengi kimlere yakışır?

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 1

Türk kahvesi saç rengi, bizce soğuk cilt alt tonuna sahip olan herkese yakışıyor. Özellikle buğday tenlilere çok yakıştırdığımız bu renk, soğuk alt tonuyla uyum yakalayarak saçların daha iddialı görünmesine yardımcı oluyor. Soğuk alt tonlu buğday ten rengine sahip kadınlar artık aradıkları kahve saç tonunu buldular! Türk kahvesinin içindeki soğuk akaju yansımalar bronzlaşan buğday tenli kadınlarda harika görünüyor.

Editörün önerisi: Eğer açık tenliysen koyu kumral veya altın kahve saç boyalarını denemeni tavsiye ederiz.

Türk kahvesi saç rengi nasıl elde edilir?

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 2

Türk kahvesi saç boyaları arasında kendine ikonik bir yer edinmiş olan, en iyi saç boyasını seninle tanıştıralım: L'Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi. Excellence Creme saç boyasının %100 beyaz kapama özelliği ve yoğun renk veren formülü sayesinde Türk kahvesi rengi saçlarında göz alıcı görünecek. Saçlarını boyadıktan sonra beyazların kapanacak, saçların ışıl ışıl görünmeye başlayacak. Etrafındaki herkesin saçlarına iltifat yağdırmasına hazırsan artık Türk Kahvesi saç rengini deneyebilirsin. :)

Excellence saç boyası nasıl kullanılır: Excellence Creme saç boya kutusunun içinden ihtiyacın olan her şey çıkıyor. Boya fırçası ve boya kasesine ihtiyacın yok. Excellence Creme uygulama başlığından yardım alarak saç boyanı saç diplerinden uçlarına doğru uygulamaya başla. Boya kutusunda yazan süre kadar saçlarında beklet ve sonra da durula. İşte bu kadar! :)

L'Oréal Paris Excellence 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi saç boyasını buradan inceleyebilirsin.

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 3
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Hemen Al

Türk kahvesi saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey! - 5

Saçlarını boyadıktan sonra ilk günkü parlaklığın devamı için boyalı saçlara özel saç bakımı yapmalısın. Ayrıca boyama işleminin hemen sonrasında boya kutusunun içerisinden çıkan pH dengeli şampuan ve saç maskesini kullanmayı da unutmamalısın. Excellence saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuan ve bakım maskesi sayesinde saçların hızlıca arınır, yumuşacık olur, yoğun bir şekilde nemlenir. Boyanın hemen sonrasında kullandığında saçlarının parlaklığını daha uzun süre görecek, boyalı saçların yıpranmasını önleyeceksin. 

Paylaş

Türk kahvesi saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tarçın kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Kahve saç renklerinden hangisi sana göre?
7 soruyla en trend soğuk kahve saç renklerinden hangisinin sana uygun olduğunu açıklıyoruz!
Kadife kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey bu yazımızda!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Makyaj Sabitleme Spreyleri