Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!

Ümit Karalar, Jr. Metin Bahçecik ile gelin saçı provasında!

Herkese merhabalar! Düğünüm öncesinde, hazırlık aşamasındayken gelin saçı provam için tabii ki MM Bahçecik Kuaför’e gittim. :) L’Oréal Professionnel elçi kuaförü Jr. Metin Bahçecik, her zamanki gibi saçlarımda harikalar yarattı! Öncelikle gelin saç modelim için gelinliğimin nasıl olacağını, nasıl bir saç stili hayal ettiğimi ona anlattım ve saçlarımı Jr. Metin Bahçecik'in usta ellerine emanet ettim.

Bir yarım toplu, iki de toplu gelin saçı modeli denedim. Denediğim saç modellerimi merak edenleri yazımın devamına bekliyorum!

Yarım Romantik Topuz

İlk önce yarım romantik topuz saç modelini denedik. Jr. Metin Bahçecik önce saçlarıma maşa yaptı. Maşa işlemi sonrasında da krepe yaparak saçlarıma hacim kazandırdı. Tabii bu noktada saçı ağırlaştırmadan sabitleme sağlayan L’Oréal Professionnel Tecni Art Air Fix Sprey’den de destek almayı unutmadı.

L’Oréal Professionnel Tecni Art Air Fix Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
( Saç Spreyi )
Salon Bul

Sonrasında saçımın üst kısmını yarım şekilde toplayıp, arkada tel tokalarla sabitledi. Bu noktaya da duvağımı taktı. Gerçekten de tam istediğim gibi, hem açık, hem de toplu saçın bir arada olduğu çok tatlı bir gelin saç modeli çıktı ortaya! :)

Klasik Topuz

Gelelim denediğim ikinci saç modeline. Artık bir klasik haline gelmiş, derli toplu topuz modelini de denemeden karar vermek istemedim. Jr. Metin Bahçecik, saçlarımın önce üst kısmına krepe yapıp kabartıp, sonra da alt kısmını toplayıp arkada topuz görünümü verdi.

Saçlarımın güzelce sabitlenmesi için de L’Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi’ni kullandı. Son derece modern bir topuz görünümü çıktı ortaya! Jr. Metin Bahçecik, saçımın olabildiğince doğal görünebilmesi için hiç fırça bile kullanmadan elleriyle şekillendirerek yaptı topuzumu. :)

Yüksek Balerin Topuz

Ve sırada son denediğim saç modeli var! Bu saç modeli de yüksek balerin topuzu. Öncelikle sevgili kuaförüm Jr. Metin Bahçecik tüm saçımı tepede topladı.

Sonrasında saçlarımı atkuyruğu yapıp, topuz görünümü verdi. Topuzumun alt kısmına da duvağımı takıp görünümümü L’Oréal Professionnel Tecni Art Air Fix Sprey ile sonlandırdı.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni ART Air Fix Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Instragram'da ilham almak için takip etmen gereken 10 kuaför!
Cemil İrez Moda Haftası’nın Saç Sırlarını Açıklıyor!
Jr.Metin Bahçecik'ten: Saç rengi silme (Dekolorasyon) işlemi nedir?
Paris Kuaför’den Türkiye’de bir ilk: Blogger'lar 2019 saç trendleri koleksiyonunda yer aldı!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kolajen Dosyası: Cilt Bakımında Kolajen Ne İşe Yarar?