Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
22/05/2019
Saç Sırları
360 38

Ünlü Kuaför Sabit Akkaya Cannes Film Festivali’nin Saç Sırlarını Açıklıyor!

Sabit Akkaya

Cannes Film Festivali’ndeki saç modellerini ve 2019 saç trendlerini merak edenler buraya!

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Ünlü Kuaför Sabit Akkaya Cannes Film Festivali’nin Saç Sırlarını Açıklıyor! Ünlü Kuaför Sabit Akkaya Cannes Film Festivali’nin Saç Sırlarını Açıklıyor!

Cannes Film Festivali kapsamında düzenlenen Türk Gecesi’nde saç artisti ekibim Hakan Çevik, Sinan Cuma Çelikbaş, Onur Altan ve makyaj artistlerimiz Aysel Gölge, Başak Pektaş, Berna Türkyılmaz ile beraber Zeynep Kartal defilesinde saç tasarımlarına imza attık. L’Oréal Professionnel ürünlerinin yardımıyla kusursuz görünümler elde ettik.

Zeynep Kartal defilesinde birbirinden iddialı kıyafet tasarımlarını abartıdan uzak ancak dikkat çekici saç tasarımları ile tamamladık.  Defilede yer alan kıyafet tasarımları okyanusun derinliğinden ilham alınarak tasarlanmıştı. Zarafetin ön planda olduğu kıyafet tasarımları için saçları şekillendirirken bizim için de elegan görünümler ön plandaydı.

Bizler saç tasarımlarını yaparken okyanusun derinliğinden ilham alarak derinliğin, coşku ve asaletin harmanlandığı saçlar yaratmaya özen gösterdik. Saçlarda 2019 saç trendlerinin dikkat çeken unsurlarından biri olan abartısız şıklığı göz önünde bulundurarak doğal görünümlü saç modelleri yarattık.

Çoğunlukla açık bıraktığımız saçlarda su dalgalarıyla okyanusun derinliğini yansıttık. Yarattığımız görünümlerde maşa yardımı ile hafif dalgalar oluşturduk. Saça daha fazla volüm kazandırmak içinse Tecni ART Volume Lift Sprey uyguladık ve dalgaları istediğimiz dokuya gelene kadar taradık.

Saçta pürüzsüz dokular yaratmak sahne arkasında saçları şekillendirirken bizim için çok önemliydi. Kusursuz dokular ve saçta doğallığın hakim olduğu yapılmamış gibi duran görünümlerde saçı sabitlerken Tecni ART PLI sıkça kullandığımız bir üründü.

Saçları genellikle açık bıraksak da bazı görünümleri dağınık topuz ile tamamladık. Dağınık topuz bizim elegan görünümler için sıkça uyguladığımız saç modellerinden olmakla birlikte Cannes Film Festivali süresince de pek çok ünlünün tercih ettiği saç modellerinden biriydi. Dağınık topuz görünümünü yaratırken biz de saçın doğal görünümünün bozulmamasına özen gösterdik.

Saçlarda doğal görünümü bozmamak adına salonumuzda da sıkça uyguladığımız natürel görünümlü saç dalgalarını yaratırken saça önce hacim verdik sonrasında ise saçta maşa ile hafif dalgalar yaratarak görünümleri tamamladık.

Bu özel defilede yer almak benim ve ekibim için çok keyif ve gurur vericiydi. Türk moda markalarının dünyadaki saygınlığı açısından son derece önemli olan bu etkinlikte ve Cannes Film Festivali’nde yer almaktan dolayı büyük keyif duyduk.

Paylaş

Ünlü Kuaför Sabit Akkaya Cannes Film Festivali’nin Saç Sırlarını Açıklıyor!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Volume Lift Sprey-Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Volume Lift Sprey-Köpük
( Saç Köpüğü )
Keşfet
PLI sprey
PLI sprey
( Şaç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Savage Panache Sprey
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Rebel Push Up
L'Oréal Professionnel Tecni.Art Rebel Push Up
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç derisi bakımı için Fusio Scrub bakımını denedik!
Saçları 8 saniyede parlak ve canlı gösteren K Water Bakımı’nı denedik!
La French Balyaj Nasıl Yapılır?: MM Bahçecik Kuaför’den Doğan Kopal Açıkladı!
Cannes Film Festivali 2019’da L’Oréal Professionnel ve Sabit Akkaya Rüzgarları Esecek !
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Burç Grubuna Göre Makyaj Önerisi