21/11/2017
Saç Sırları
360 38

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!

Cansu G.

Saçlarına bakım yapmaya üşeniyorsan bu ürünleri mutlaka denemelisin!

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü! Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

"Saçlarım çok yıprandı ama saç bakımına çok üşeniyorum" diyorsan bu ürünlerle henüz tanışmamışsın demektir! İtiraf edelim, bazen saçlarımıza bakım yapmaya çok üşeniyoruz. Hızlıca bir duş alıp çıktığımızda saçlarımızın sadece temizlendiğini ama onarılmadığını gördükten sonra ise içimiz cız etmiyor değil... 

Şimdi seninle tanıştıracağımız ürünler sayesinde sadece dakikalar içinde saçlarını arındırabilir, aynı zamanda da ihtiyacı olan bakımı yapabilirsin. Bu rutini hayatına soktuktan sonra saçlarına daha önce bakım yapmadığın için biraz pişman olabilirsin; bizden söylemesi!

Şampuan seçimi:

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!

Saçlarının zayıflığından, güçsüzlüğünden şikayetçiysen Elseve şampuanlarından L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Şampuan tam sana göre! İçeriğindeki Arginine proteini saç tellerini güçlendiriyor böylece saçlarının dökülmesini de azaltıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde yaşadığımız dökülme sorununa bu şampuanla yardımcı olabiliyoruz. Kış soğukları gelmeden sen de önlemini alsan iyi olur!

Nasıl uygulanır: Şampuanını her zaman ıslak saçına ceviz büyüklüğü kadar uygulamalısın. Saç derisine iyice masaj yaparak şampuanını köpürt. Ilık suyla saçını durula.

Editörün önerisi: Biz her zaman saçlarımızı ılık hatta bazen dayanabildiğimiz kadar soğuk suyla duruluyoruz. Sen de saçlarını ılık suyla durulayarak daha parlak ve güçlü saçlara kavuşabilirsin. 

Bakım kremi seçimi:

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 1

Saç bakım kremleriyle ilgili küçük bir ipucu: Etkili bir sonuç almak için her zaman saç bakım kremini şampuanınla aynı seriden kullanmalısın. L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Saç Bakım Kremi, şampuanıyla birlikte kullanıldığında oldukça etkili bir sonuç veriyor. Biz bu ürünü kullanmaya başladığımızdan beri duştan çıktıktan sonra saçlarımızın daha kolay tarandığını fark ettik. 

Genellikle duştan sonra dolaşan ve uzun uğraşlar sonucu açılan saç tellerimiz, bu bakım kreminden sonra oldukça kolay taranıyor. Bizim gibi üşengeçler için zamandan tasarruf demek her şey demek!  L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Saç Bakım Kremi, saç kökünü besleyerek yeniden yapılanmasına ve uzamasına da yardımcı oluyor. E daha ne olsun!

Nasıl uygulanır: Saçlarının suyunu hafifçe sık. Daha sonra saç uçlarına ve boylarına saç bakım kremini uygula ve 3-4 dakika bekle. Daha sonra ılık suyla durula. Bu şekilde bakım kremi saç tellerine daha iyi nüfuz etmiş olur.

Saç bakım maskesi seçimi:

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 2

Saçlarına baktığında ne görüyorsun? Mat, cansız, yıpranmış bir görünüm mü? O zaman sana önereceğimiz ürün belli: Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi. Bu maskeyi düzenli kullandıktan sonra saç tellerinin daha parlak ve göz alıcı göründüğünü, onarıldığını fark edeceksin. Yıpranmış saçlar için ideal bir bakım!

Nasıl uygulanır: Duştan çıktıktan sonra saçlarının nemini havlu yardımıyla al. Daha sonra maskeni saçlarının boylarına ve uçlarına uygula ve 4-5 dakika bekle. Daha etkili bir sonuç için saçlarını havluya sararak bekleyebilirsin. Sürenin sonunda saçlarını ılık suyla durulamalısın.

Durulanmayan bakım seçimi:

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 3

Kötü saç gününü yok etmek istiyorsan durulanmayan saç bakım kremlerinden yardım alabilirsin. Bu grupta bizim en sevdiğimiz ürünlerden biri kuşkusuz L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem oluyor. Saçlara anında parlaklık ve ışıltı kazandıran bu krem, saçların şekillenmesine de yardımcı oluyor. 

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 4

Hem ıslak, hem de kuru saçlara uygulanabilen bu krem sayesinde artık kötü saç günü diye bir şey kalmayacak. Saçlarında sık sık elektriklenme sorunu yaşıyorsan bu krem sana çok iyi gelecektir.

Nasıl uygulanır: Durulamaya gerek olmadığı için ihtiyaç duyduğun anda saç güzelleştirici kremi avucuna sık ve saçlarına yedirerek uygula. Saç boylarına ve uçlarına sürmeni öneriyoruz. Saçlarına şekil vermek için de bu ürünü kullanabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 5
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Şekillendirici seçimi:

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 7

Saçlarına fön çekmeye çok üşeniyorsan köpük kullanabilirsin! Saçlarını hem ısıdan koruyabilir, hem de hızlıca saçlarını şekillendirebilirsin. Özel davetlerde veya ani çıkan buluşmalarda saç köpüğü bizim kahramınız oluyor. 2017 saç trendlerinde ön planda olan plaj dalgası saç modelini köpükle kolayca yapabilirsin.

Nasıl uygulanır: L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume köpüğünü avucuna sık ve saçlarına aşağıdan yukarı doğru buklelerini belirginleştirerek uygula. Köpük kullanırken çok titiz davranmana gerek yok. Köpüğünü salaş bir şekilde saçlarına uygulayarak daha doğal bir sonuç alabilirsin.

L'Oréal Professionnel Full Volume Şekillendirici Köpüğü aşağıda bulabilirsin.

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!  - 8
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet


Paylaş

Üşengeç olanların alması gereken 5 temel saç ürünü!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Arginine Dökülme Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
Kérastase Résistance Therapiste Saç Maskesi
( Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Alışveriş Listelerinde Mutlaka Olması Gereken Saç Ürünleri!
Alışveriş Listelerinde Mutlaka Olması Gereken Saç Ürünleri!
En iyi saç bakım önerilerini açıklıyoruz!
En iyi saç bakım önerilerini açıklıyoruz!
Saç bakım ürünleri tavsiyeleri: Denediğimiz ve en beğendiğimiz ürünleri listeliyoruz!
Saç bakım ürünleri tavsiyeleri: Denediğimiz ve en beğendiğimiz ürünleri listeliyoruz!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Maybelline Brow Fast Sculpt Kaş Maskarası