Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Uyuyan güzel bakımı: Saçlarının da güzellik uykusuna ihtiyacı var

Saçlarına bakım yapmaya gece de devam edebilirsin!

Saçlarımız uyuyamazlar ama bu onların dinlenmeye ihtiyacı olmadığı anlamına gelmiyor. Yatmadan önce cildine sürdüğün serumların, kremlerin, maskelerin de yardımıyla, güzellik uykunun cildine ne kadar iyi geldiğini, kuru cildinin nasıl da nemlendiğini bir düşün. Aynı durum saçların için de geçerli. Gece boyunca saçlarını tedavi edecek ürünlerle, her zaman hayalini kurduğun sağlıklı görünen, bakımlı saçlara sahip olabilirsin. Yani kısacası, hem uyuyup, hem de güçlü saçlara kavuşabilirsin!

Gece Bakımı

Saçlarımızın bakım maskesinden, sadece 3 dakikada bile nasıl fayda gördüğünü düşündüğümüzde, biz uykudayken 8 saatte neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musun? Gece bakımı, ısıyla şekillendiren aletlerin fazla kullanımı, sert taramak gibi saçlarımızı zayıflatan uygulamalara karşı saç tellerini onarmana yardımcı olur. Saç bakım maskeni veya serumunu saçlarına uygulayıp, uyu ve sabah harika saçlarla uyan!

Sıvı Saç Bakım Kremleri

İşte mucize ürün… Banyo sonrası saçlarını taramaya çalıştığında oluşan kırılmalar ve elektriklenmeler desek ne dersin? Ama bununla başa çıkabilirsin! Sprey formdaki sıvı saç bakım kremleri durulamana gerek kalmadan rahatlıkla kullanabilirsin. Yatmadan önce saçlarına birkaç ''fıs'' yapıp sabaha saçlarının yumuşacık dokusunu hissedebilirsin.

İpekler Arasında Uyumak

Uyurken de saçlarını kontrol altına almanın en iyi yollarından biri ipek bir yastık kılıfı kullanmak. Yumuşak kumaş sayesinde saçlarındaki karışıklıkları da önlemiş olursun.

Ne Kadar Az O Kadar İyi

Tabii ki taramaktan bahsediyoruz! Saçlarını çok fazla taramak… Doğru tahmin, kırılmalara neden olur. Yatmadan önce saçlarını tarıyorsan eğer sana tavsiyemiz, önce saçlarına sıvı saç kremi uygulaman ve doğal dişli bir fırça kullanman.

Yenileyici Bakım Yağları

Kuru saçlarını bakım yağlarının iyileştirici gücüne emanet edebilirsin. Saç tellerinin hem yüzeyini hem de iç tabakasını onararak, kökten uca besler. Tüm saçına bakım yağı uygulayıp, havluya sar. Sabah parlak saçlarına ''merhaba'' diyebilirsin!

Fotoğraf kaynağı: Fotolia

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Elixir Ultime Serum Solide Katı Serum
Kérastase Elixir Ultime Serum Solide Katı Serum
( Saç Kremi )
Satın Al
Mythic Oil efsane bakım maskesi
Mythic Oil efsane bakım maskesi
( Maske )
Keşfet
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
Vitamino Color çok amaçlı sprey serum 10in1
( Çok Amaçlı Bakım Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör