Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Uzun bob saç kesimi: Bu sezonun saç trendi

Bob saç kesimi bu sezon biraz daha uzun!

Saçlarımızı çok çekici göstermesinin yanı sıra, şekillendirmesi de oldukça kolay olan bob kesim saçlar uzun zamandır popülerliğini sürdürüyor. Saçlarını daima koruman ve özen göstermen gereken sonbahar-kış aylarında bob kesimle saçlarını daha kolay kontrol altına alıp, farklı saç modellerini kolayca deneyebilirsin.

Eğer saçlarını kestirmek istiyorsan ama fazla kısa kestirmek niyetinde değilsen, çene veya boyun hizasındaki uzun bob kesimi deneyebilirsin. İlham almak için yazımıza göz gezdirmeye ne dersin?

1.\tKüt, uzun bob:

Küt uzun bob saç kesimi, saç uçlarının düz bir şekilde kesilmesini içeriyor. Özellikle yuvarlak bir yüz şeklin varsa küt, uzun bob kesimi tercih etmelisin çünkü saç kesiminin düz ve uzun görünümü yanaklarını kapatarak yüzünün daha ince görünmesini sağlar. Ancak uzun bir yüz şekline sahipsen, bu saç modelinden kaçınman gerekir çünkü yüzünün daha uzun olmasına neden olabilir.

Bu saç stilini şekillendirmek için, saçlarının parlak görünmesini sağlayacak bir bakım yağı uygulayıp, geniş dişli bir tarakla tara. Eğer saçların düz tipte değilse, düzleştiriciden yardım alıp düz görünüme kavuşabilirsin.

2.\tKâküllü uzun bob

Eğer küt, uzun bobun minimalist görünümünden hoşlanmıyorsan, kâküllü bir kesim tercih ederek görünümüne farklı bir hava katabilirsin. Uzun bob kâküllerle oldukça hoş görünür ve kâküllerini yüz şekline göre ayarlayarak yüzünün istediğin bir kısmını öne çıkarabilirsin.

Uzun bob saç kesimini kahküllerle eşleştirdiğinde saçının dokusunu da göz önünde bulundur bu şekilde saçlarını daha kolay şekillendirebilirsin. Şekillendirdikten sonra da gün içinde sürekli rötuş yapmamak için sabitleyici sprey uygulayabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Mythic Oil efsane bakım maskesi
Mythic Oil efsane bakım maskesi
( Maske )
Keşfet
Mythic Oil efsane bakım şampuanı
Mythic Oil efsane bakım şampuanı
( Şampuan )
Keşfet
Shimmering Oil - Işıltı Yağı
Shimmering Oil - Işıltı Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kişiye özel saç kesimi nasıl olur?
Kişiye özel saç kesimi nasıl olur?
Katlı perçem trendi: Kimlere yakışır?
Balık burcu kadınlarına özel saç modelleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Annelerimizin Haklı Oldukları 6 Makyaj Tüyosu