Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Uzun saçlara özel katlı saç kesimleri

Umarız, bu kesimler arasından sen de en beğendiğini kolaylıkla bulabilirsin!

Eğer uzun saç tutkunuysan, uzun saçlara sahip olmanın hem iyi hem de zor yanlarını biliyorsun demektir. Uzun saçlı olmak saçlarımızda dilediğimiz stili (örgü, topuz…) kolayca elde edebileceğimiz anlamına geliyor. Öte yandan uzun saçların bakımı zor ve saçlar uzadıkça, uçlardan ağırlaştığında sönük görünebiliyor. Ancak bunun da çözümü var: Uzun saçlarında katlı kesimler tercih ederek saçlarına hacim kazandırabilir ve düzenli olarak kat kestirerek saçlarının daha gür olmasına yardımcı olabilirsin.

Kuaförün yolunu tutmadan önce, nasıl bir katlı kesim istediğini öğrenmeye ne dersin? Favori katlı saç kesimlerini ilham olması için bir araya getirdik. Umarız, bu kesimler arasından sen de en beğendiğini kolaylıkla bulabilirsin!

Belli belirsiz katlar

Hacimli ve dalgalı saç modelleri için idealdir! Eğer saçlarında hafif katlar varsa, maşa ile deniz dalgaları elde edip salaş bir görünüm vermeni öneririz. Günlük kullanım için bu saç stilini çok seveceksin!

Yoğun, belirgin katlar

Saçlarındaki dramatik etkiyi arttırmak için katlı kesimini biraz daha belirginleştirmeyi deneyebilirsin. Bu saç kesiminin artısı, istediğin uzun görünümü kaybetmeden saçlarındaki kırıklardan kurtulman olacak! Kırık fönle şekillendirdiğinde saçlarındaki katlar ortaya çıkacak ve hacimli saçların herkesi kendine hayran bırakacak!

Sarı saçlarda katlı kesim

Uzun sarı saçlarda katlı kesimler göz alıcı duruyor! Bu kullanışlı saç kesimini saçların açık veya toplu, kusursuz bir biçimde kullanman mümkün. Saç modeli seçimi tamamen zevkine kalmış ve saçlarını nasıl şekillendirirsen şekillendir, katların mükemmel görünecek.

Koyu saçlarda katlı kesim

Koyu saçlar uzun ve katlı kesimlerle harika duruyor! Ön taraftaki katlar, yüzünü çerçeveleyecek ve arka tarafta kalan katların her açıdan şahane görünecek. Eğer bu kesimi tercih edeceksen, saçlarının parlak ve sağlıklı göründüğünden emin ol. Mutlaka nem desteği sağlayacak şampuan ve saç kremleri tercih et.

Ne düşünüyorsun? Yeni sezonda katlı bir kesim tercih edecek misin?


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5.52 Çikolata Kahve
Garnier Color Naturals Saç Boyası 5.52 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Orta boy saçlar için katlı kesim modelleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Mezuniyet Makyajını Kendi Yapacaklara Tavsiyeler