Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Uzun saçlara özel: Yılbaşı gecesi için kolayca yapılabilecek saç modelleri

Yılbaşı gecesinde uzun saçlarınla ışık saçmaya hazır mısın?

Önemli gecelere hazırlanmak her zaman biz kadınlar için engellerle dolu bir yoldur! Kıyafet, makyaj, saç modeli ve daha bir sürü detayla uğraşmak durumunda kalırız. Hazırlandığımız bu özel günlerden biri de tabii ki yaklaşmakta olan yılbaşı gecesi! Ama diğer günlerden farklı olarak bu günün farklı bir anlamı var. O da yepyeni bir yılın başlangıcı olması!

Bu gece için ne planın olursa olsun, tarzınla, makyajınla ve saçlarınla herkesin dikkatini çekebilirsin. Ama sen saç konusunu dert etme, çünkü günü kurtarmak için biz buradayız! Uzun saçlarına en uygun modeli seç ve tüm gözleri yılbaşı gecesinde üzerine çek!

1.Örgülü topuz

Dışardan yapılması çok zor bir saç modeli gibi görünse de örgülü topuzu oluşturmak çok kolay! Saçını 5 farklı tutama ayırıp lastik tokayla sabitle. Sonrasında bu tutamları ör ve örgüleri yana doğru çekerek genişlet. Ardından örgülere topuz şekli verebilmek için lastik tokanın olduğu yere doğru katla ve tel tokalarla sabitle.

Topuzun tüm gece boyunca sabit kalabilmesi için L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey'i uygulamayı sakın unutma!

2.Dalgalı atkuyruğu

Yılbaşı gecesi kombinini şık, kırmızı bir elbiseyle tamamlamak istersen sana dalgalı atkuyruğu stilini kullanmanı öneririz. Nemli saçlarını hızlıca kurutabilmek için L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Go saçı hızlı kurutan spreyi uygula. İşini çabuklaştırmak için bu sprey ideal! Sonrasında saçlarını maşayla dalgalandırıp, yukarıdaki görseldeki gibi saçlarını toplayabilirsin.

3.Çekici dalgalar

Yılbaşı gecesinde “küçük siyah bir elbise" mi giymeyi düşünüyorsun? O zaman uzun saçlarında hacimli ve çekici dalgalar oluşturmayı denemelisin! Geniş uçlu bir maşayla saçlarının kulak hizandan başlayan kısımlarını dalgalandır ve saçlarını olabildiğince yandan ayır. Daha parlak ve ışıltılı bir bitiş için ise bakım yağını avucuna bir miktar alıp, saçlarını parmaklarınla tarayabilirsin. İşte gecenin yıldızı!

4.Yarı toplu, kurdeleli saçlar

Yılbaşı ruhuna uygun bir saç modeli denemek istersen kırmızı kurdeleden yardım alabilirsin. Saçlarının üst kısmından bir tutamı arkada topla ve lastik tokayla sabitle. Ardından kırmızı bir kurdeleyi lastik tokanın etrafına bağla. Yılbaşı saçın hazır!

5.Zarif topuz

Özellikle sırt dekolteli bir elbise giymeyi planlıyorsan, topuz saç modellerinden bizim favorimiz olan zarif topuza bir şans verebilirsin. Saçlarının ön kısmını ayırıp, geri kalan kısımlarını tepede toplayı tel tokalarla sabitleyerek topuz elde et. Ardından öndeki kısmı örüp, topuzun etrafına sar. Son olarak da sabitleyici saç spreyi uygulayıp görünümü tamamla!

6.Pürüzsüz düz saçlar

Kusursuz bir düz saç modeli gece stillerinin en havalı görünümlerinden biridir! Sen de düz saçlarının yılbaşı gecesi boyunca bozulmaması için saçına L'Oréal Paris Studio Pro Heat It Hot&Straight 72 saat düzleştirici etkili saç spreyi uygulayarak düz saçlarınla ışıldayabilirsin!

Photo credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Go Saçı Hızlı Kurutan Saç Spreyi
Heat It Hot&Go Saçı Hızlı Kurutan Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kolayca uygulayabileceğin değişik saç modelleri
19 Mayıs özel: Okul törenleri için gençlere göre ve kolay saç modelleri
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Hayalindeki Tatili Söyle, Bu Yaz Favorin Olacak Makyaj Malzemesini Söyleyelim!