Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Uzun saçlı erkekler arasında yeni trend: Örgülü saçlar

Seni en yeni erkek saç modasıyla tanıştırıyoruz!

Saçlarını uzattın, şimdi nasıl şekillendireceğini mi düşünüyorsun? Uzun saçlı erkekler arasında hızla yayılan örgü trendi sonunda ülkemize de sıçradı. Saçlarında farklı ve karizmatik bir model arıyorsan örgülü saç modellerini denemelisin. 

Saçlarını örmek için aslında çok fazla uzun saçlara da ihtiyacın yok. Orta boylu saçların varsa örgü konusunda kendini biraz geliştirdikten sonra saçlarını örmeye başlayabilirsin! Erkek saç trendlerinde örgü modasını yakından incelemek için yazının devamına bekleniyorsun!

Erkeklerde örgülü saç trendi

erkek örgülü saç

Eğer uzun saçlarına hippi bir hava katmak istersen at kuyruğu veya yarım at kuyruğu yaptığın saçlarının arasına ince bir tutam örgü ekleyebilirsin. Saçlarının arasından bir veya birkaç tutam ayır ve incecik ör. Daha sonra saçlarını yarım at kuyruğu yap. Saç modelinin gün boyu kalıcı olabilmesi için L'Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Saç Spreyi ile sabitlemeni öneririz.

erkek örgülü saç

Saçlarını yeni uzatmaya başladıysan ama örgü modelleri konusunda sabırsızlanıyorsan sana harika bir önerimiz var. Orta uzunlıktaki saçlarını balıksırtı modelinde örebilirsin. İlk denemede sana zor da gelse denedikten sonra bu modele alışacağına eminiz. Saçlarını balık sırtı ördükten sonra minik bir tokayla sabitleyebilirsin.

2018 yılının trendlerinden olan yanları kısa, saçlarının üst kısmının uzun olduğu erkek saç modellerini tercih ediyorsan örgülü topuz saç modelini çok seveceksin. Üst kısımdaki uzun saçlarını örgü modeliyle şekillendirerek saçlarını kontrol altına alabilirsin. Arkada kalan saçlarını dilersen topuz yapabilir, istersen de at kuyruğu olarak bırakabilirsin.

erkek örgülü saç

Eğer saçlarını geriye doğru uzatıyorsan örgülü saç modellerinde daha yaratıcı saç modelleri de yapabilirsin. Örgünü geriye doğru uzatarak iddialı bir saç modeli yapabilir veya saçlarını yüksek topuz yapabilirsin. Saçlarının elektriklenmesini ve kolayca bozulmasını önlemek için önce saçlarına L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Şekillendirici Krem sürebilir daha sonra örebilirsin. 

L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Şekillendirici Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Hemen Al
erkek örgülü saç

Saçlarını tam ortadan örmek yerine yan kısımlarını da örerek farklı bir görünüm yakalayacaksın. Saçlarının tam ayrım yerinden ör ve geriye doğru devam et. Bu örgü modelini hem günlük hem de özel günlerde kullanabilirsin.

Saçlarının hacimini ve uzunluğunu vurgulamak için saçlarının yan kısımlarına ince örgüler ekleyebilirsin. Saçlarını alt ve üst olarak iki tutama ayır ve üst tutamı topuz yap. Ardından alttaki bir tutamı minik şekilde ör. Saçlarının yan kısımlarının hafif ıslak görünümde olmasını sağlamak ve elektriklenen saçlarını kontrol altına almak için L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle'den yardım alabilirsin.

erkek örgülü saç

Özel günlerde de örgülü saç modellerini tercih edebilirsin. Örgülü saç modelin sayesinde bütün gözler eminiz ki senin üzerine olacak! Saçlarının ön kısmından geriye doğru balık sırtı örgü örebilir ve bu örgünün aynısını yan taraflara da yapabilirsin. Ayrıca örgülü saç modelleri hem karizmatik görünürken, hem de saçlarının seyrek olduğu bölümleri gizliyor. Yani bir taşla iki kuş!

Editörün önerisi: Eğer saçlarının seyrek olan kısımlarını yoğunlaştırmak ve saçlarının daha dolgun görünmesini istiyorsan Vichy Densi Solutions saç bakım serisini kullanmanı öneririz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Keşfet

erkek örgülü saç

Uzun saçlarında iddialı görünümleri seviyorsan Hollanda örgüsünü denemelisin. Saçlarını önce baş aşağı eğ ve ense bölümünden başlayarak saçlarını ör. Orta kısıma geldiğinde saçlarına yüksek at kuyruğu yap ve sabitle. İşte bu kadar!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
( Serum )
Keşfet
Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkek saç modelleri: Bu yaz plajda havana hava katacak saç modellerini açıklıyoruz!
Yaz aylarına uygun erkek saç kesim modelleri
Erkeklere özel: Saçı sık sık tıraş etmek, kazıtmak saç tellerini kalınlaştırır mı?
Erkeklere özel: Sevgililer Günü'nde ona hangi hediyeyi almalısın?
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Hem Işıl Işıl, Hem Kalıcı Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?