Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yağ bazlı saç boyası hakkında bilmen gerekenler

Bu özel saç boyasını keşfetmek ister misin?

Saç rengimizi değiştirmeyi, saçlarımıza farklılık katmayı çok seviyoruz ama konu saç boyası seçimine gelince birçok seçenek arasından hangisini seçeceğimize şaşırıyoruz! Son zamanlarda ise bizim dikkatimizi yağ bazlı saç boyaları çekiyor. Sen de yaz bazlı saç boyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesin. İşte yağ bazlı saç boyası hakkında her şey!

Yağ bazlı saç boyası nedir?

Yağ bazlı saç boyasının formülündeki renk pigmentleri yağın dokusuyla birleşiyor ve ortaya yağ bazlı bir saç boyası çıkıyor. L’Oréal Professionnel’in yağ bazlı INOA saç boyası normal boyalardan farklı olarak saçın doğal yapısını koruyor, saç beslenerek renkleniyor.

Saça etkileri neler?

Saç yağ bazlı boya ile boyandığında diğer boyaların aksine yumuşak ve parlak oluyor, saçlar 6 hafta boyunca bu besleyici etkiye sahip oluyor. Ancak yağ bazlı olduğu için boyanın kalıcılığından şüphen varsa söyleyelim; bu yağ formülü sayesinde boya saça daha iyi tutunuyor ve %100 beyaz kapamayla beraber uzun süre kalıcı bir renk sonucu ortaya çıkıyor.

Kimlere uygun?

Özellikle kokulara karşı duyarlıysan INOA yağ bazlı saç boyasının amonyak içermediği için kokusuz olduğunu da söyleyelim. Yani saçların boyanırken o rahatsız edici kokuyu duymuyorsun ve baş derinde de rahatsızlık hissetmiyorsun!

INOA saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Hemen Al


Ayrıca doğal renk tonlarını tercih ediyorsan yağ bazlı saç boyasını tercih edebilirsin. Renklerin tonları oldukça doğal yansımalara sahip; bu saç boyasını tercih etmemizdeki en önemli kriterlerden biri de bu!

Hangi tonlar bulunuyor?

Aslında yağ bazlı, amonyaksız saç boyasının renkleri çok çeşitli, birçok renk seçeneği mevcut. Ancak INOA saç boyasının renkleri arasında bizim favorilerimiz soğuk kahve, ışıltılı sarışın ve parlak kızıl. Ünlü moda tasarımcısı Vanessa Bruno’nun hazırladığı yeni saç renkleri skalasında bulunan bu renkler bizi şimdiden büyüledi bile!

Soğuk kahvenin çekici görünümü model Gizele Oliveira’ya çok yakışmış.Ünlü model Hailey Baldwin ışıltılı sarı saçlarıyla sence de çok çarpıcı görünmüyor mu?

Bu ünlü güzellerin tercihi de INOA yağ bazlı saç boyasından yana. O zaman sen den hemen denemek için en yakın kuaför salonuna ulaşmaya ne dersin?


Photo credit: Getty Images.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yazın en doğal görünümü güneşten açılmış saç rengine ulaşmanın en kolay yolu!
Yaza hazırlık: Bu testle senin için yaz mevsimine uygun saç rengini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Makyajının Kalıcılığını Artırmak İçin Neler Yapabilirsin?