Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yağlanan, ağırlaşan saçlara ferah bir dokunuş yapmak ister misin?

Tazelenmiş, ferah bir saç için neler yapabilirsin?

Çoğumuz hayatımızın bir döneminde bu saç sorunuyla karşılaşıyoruz: yağlı, ağırlaşan, gün içinde yapışan saçlar… Sanki saçlarını günlerdir yıkamıyormuşsun gibi görünür ama hâlbuki daha sabah saçlarını yıkamışsındır. Peki, yağlanmaya eğilimli, çabuk ağırlaşan saçlar için ne yapmalı?

Bakım nasıl olmalı?

Öncelikle saçlarının neden ağırlaştığını öğrenmek için buraya tıklamakla işe başlayabilirsin. Bunu öğrendikten sonra da şimdi bakım önerilerimize başlayabiliriz!

Saç bakım ürünü seçimi:

Yağlı saç bakımında en çok dikkat etmen gereken nokta saç bakım ürünlerinin seçimi olmalı. Saç diplerinde biriken yağ ve kirden dolayı saçlarında ağırlaşma olabilir. Bu yağı, kiri arındırıp saçlarını uygun şekilde temizlediğinde saçlarında ağırlaşma olmayacaktır.


Sana önerimiz L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisini kullanman. Killer içeren bu bakım serisi tam da yağlanmaya eğilimli saçların için ideal! Saçlarının hep ferah, tertemiz ve hafif olmasını ama aynı zamanda beslenmesini de sağlamak istiyorsan bu serinin şampuan, bakım kremi ve saç maskesine bir şans vermelisin.

Saç bakım ürünlerinin uygulanması:

Peki, bu ürünleri nasıl uygulamalısın? Öncelikle saçların sık yağlandığı için gün içerisinde 2 kere bile yıkadığın zamanlar oluyor olabilir. Ancak bunun yerine saçların çok yağlanıyorsa her gün 1 kere, orta derecede yağlanıyorsa da 2 günde 1 yıkamalısın. Bu şekilde saç derindeki yağ dengesini bozmadan saçlarını arındırmış olursun.

Saç maskesini nasıl kullanmalı:

Şu anda normalde alışık olmadığın bir saç bakım rutinine geçiyoruz; Şampuan Öncesi Saç Maskesi! Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi’ni adından da anlayacağın gibi şampuan öncesinde saç diplerine uygulayıp 5 dakika boyunca saçlarına etki etmesini bekliyorsun. Ardından saçlarını duruluyor, şampuanlama aşamasına geçiyorsun.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Hemen Al


Şampuanı nasıl kullanmalı:

Saçları sık yağlananlar şampuanı sulandırıp uygulama gibi yöntemler kullanıyormuş ama Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı’nın formülü zaten hafif olduğu için bunu yapmana hiç gerek yok :) Saç diplerine masaj yaparak, gerekirse 2 kez uygulayıp durulaman yeterli.

Saç bakım kremini nasıl kullanmalı:

Yoksa sen de saçların ağırlaşıyor diye saç kremi kullanmayanlardan mısın? O zaman seni bu serinin bakım kremiyle tanıştıralım! Kil içeren bu saç kremini saç uçlarına ve ensenin alt kısmından başlayarak saçlarının boy kısımlarına uygulayıp durulayabilirsin.

Son olarak da banyodan çıktıktan sonra saçlarını tarayıp kurut ve saçlarındaki ferahlığı, hafifliği hisset!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
3 Mucizevi Kil: Ağırlaşmayan bakımlı saçlara sahip olmak artık hayal değil!
Saç diplerim çok çabuk yağlanıyor, saç uçlarım kuruyor diyenler buraya!
​Sık yağlanan saçların için hangi ürünleri kullanmalısın?
Sık yağlanan saçların varsa bu bakım favorin olacak!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör