Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yağlanan, ağırlaşan saçları gizleyebilen saç modelleri!

Yağlanan saçlarına özel çözüm önerileri

Çabuk yağlanan ve ağırlaşan saçlardan biz artık çok sıkıldık ve saçlarımızın her daim hacimli, temiz gibi görünmesi için kolları sıvadık ve araştırmalara başladık. Sabah dolgun görünen saçlarımızın akşama kadar öyle durması, mümkünse yağlanmaması ve birbirine yapışmamasını istiyoruz, çok bir şey değil! Duştan çıktıktan sonra ferahlık hissetmekten bahsetmiyoruz bile... Yağlanan, sönen saçlarımızı gizlemek için çareyi saçlarımızı dolgun gösterecek saç modellerinde aradık ve hangi saç modelleri olduğunu seninle paylaşıyoruz. 

Bakarsın bir mucize olur ve saçlarımızın dolgunluğunu uzun süre koruyabilen bir saç bakım ürünüyle tanışırız... 

Yağlanan saçları gizleyen saç modelleri

Yarım örgü

Yarım örgü

Yağlanan saçlarını gizlemek için dağınık görünen saç modellerini tercih edebilirsin. Çok yapılı gibi duran kusursuz saç modelleri saçlarının sönüklüğünü ortaya çıkarabilir. Tabii ki dağınık ve dolgun görünen saç modellerinden biri de örgüler! Saçlarını yarım örgü modelinde örebilir, altta kalan saçlarını açık bırakarak doğal görünmesini sağlamalısın. Nasılsa saçlarının sadece dip kısımları yağlı görünüyor, bu nedenle saç uçlarını özgür bırakabilirsin!

Fularlı topuz

Bandalı topuz

Yağlı saçlarını gizlemenin en pratik yollarından biri de saç fularları. Yaz aylarında renkli fularlar kullanarak saç diplerindeki sönük ve yağlı görünümü yok edebilirsin. Dilersen fularını topuzuna sararak şık bir görünüm yakalayabilirsin.

Hacimli atkuyruğu

Hacimli atkuyruğu

Sönük görünen saçlarına dolgun bir görünüm kazandırmak için krepe tekniğini unutmamalısın. Atkuyruğu yapmadan önce saçlarının üst kısmına krepe yapabilirsin. Atkuyruğunun da dolgun görünmesi için saçlarını topladıktan sonra kuyruk bölümüne krepe yaparak saçlarına doğal bir hacim kazandırabilirsin. 

Yarım atkuyruğu

Yarım atkuyruğu

Saçlarında ferah bir hissi ne kadar özlediğini tahmin edebiliyoruz. Yağlı saçlarını biraz daha ferah ve canlı gösterecek bir saç modeli için yarım atkuyruğu modellerine göz atmalısın. Saçlarımızın ilk önce ön kısımları yağlandığı için, öndeki yağlı kısımları alarak geriye doğru burarak getir. Daha sonra bu kısmı lastikli tokalarla boğumlara ayırarak daha dinamik gösterebilirsin.

Hacimli topuz

Hacimli topuz

Özel bir geceye hazırlanırken aklındaki en büyük soru: Ya saçlarım hemen yağlanırsa? Saçlarının yağlanıp sönük görünmeyeceği saç modellerini seçerek davet saçının daha güzel görünmesini sağlayabilirsin. Dağınık topuz saçları en dolgun gösteren saç modellerinden biri. Saçlarını yaparken, normalden daha dolgun ve dağınık saç topuzunu tercih etmelisin. İlk bakışta biraz fazla dolgun görünse de, gecenin sonunda bize teşekkür edeceksin.

Dalgalı saçlar

dalgalı saçlar

Çabuk yağlanan saçlar için açık saçlar neredeyse hayaldir... Çabuk yağlanan ve sonrasında sönük görünen saçlar, gün içinde kendimize olan güvenimizi alt üst edebiliyor. Saçlarını açık kullanmak istediğinde mutlaka dağınık dalgalı saç modellerini tercih etmelisin. Saç diplerine bol bol kuru şampuan sıkmayı ve ağırlaştırmayan saç spreyi ile saç modelini sabitlemeni öneriyoruz. 

Gergin topuz

İşte tam da ince telli, yağlı saçlara uygun bir saç modeli! Saçlarının tamamını en tepede toplayıp, topuz görünümü ver ve lastik tokayla sabitle. Ağırlaşan saçlarını en kolay bu topuz modeliyle gizleyebilirsin.

Boğumlu saç modeli

Boğumlu saç modeli

Yağlı saçlarını gizleyecek, aynı zamanda eğlenceli bir görünüm sunacak boğumlu saç modelini denemeye ne dersin? Boğumlu saç modeli için saç diplerinden itibaren saçlarını lastiklerle topla. Lastiklerinin arasını genişleterek saçlarının daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

Çabuk yağlanan ve ağırlaşan saçlara özel bakım!

Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi1

Peki ya artık saçlarını gizlemek zorunda olmadığını söylesek? Hayır, şaka yapmıyoruz! Son zamanlarda severek kullandığımız ve saçlarımızda gözle görülür bir fark yaratan bir seriyi seninle tanıştırmak istiyoruz. Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi sayesinde artık yağlanan, ağırlaşan saçlarımızı gizlememize gerek kalmadı! Saçlarımız tüy kadar hafif ve her daim temiz ve ferah hissediyoruz! 

Bu mucizevi seriyi nasıl kullandığımıza gelirsek; Saçlarımızı yıkamadan önce serinin Şampuan Öncesi Kil Maskesi'ni mutlaka kullanıyoruz. Saç diplerimize uyguladığımız bu maske sayesinde saçlarımızın hafiflediğini ilk andan itibaren hissediyoruz.

Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi

3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı her yıkamada kullanıyoruz. Saç diplerine masaj yaparak uyguladığımız bu ürün, saçlarımızı ağırlaştırmadan temizlenmesine yardımcı oluyor. Dış etkenlerden dolayı kirlenen ve yağlanan saçlarımızı ferahlatan bu şampuanı ilk kullanımdan itibaren çok sevdik. Silikon içermeyen 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi saç boylarına ve uçlarına uygula. Saç kremini kullandıktan sonra saçların yumuşacık olacak ve çok daha kolay taranacak. 

Artık yağlanan, ağırlaşan saçlarını killerle arındırıp, özgür saçlarının tadını çıkartabilirsin!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu test ile yılbaşında hangi saç modelini tercih etmen gerektiğini söylüyoruz!
Saçı ağırlaştırıp sertleştirmeyen saç spreyini açıklıyoruz!
Minimalist bir tarzı olanların favorisi olacak saç modelleri!
Yeni trendi keşfet: Metal saç aksesuarları!
Tümünü Gör
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saç Sırları.com İnceledi: Sarı Saç Bakımının Son Gözdesi Blond Absolu!
Açık kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Soğan kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Lancôme Hypnôse Drama Maskara ile Dramatik Hacimli Kirpikler