Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yağlı saç diplerine, ağırlaşan saçlara ve kuru saç uçlarına son!

Hemen bu özel bakımı keşfetmeye ne dersin?

Yoksa bu saç sorunlarının hepsi sana bir yerden tanıdık mı geliyor? Yağlı saç dipleri, kuru saç uçları; ağırlaşan, ne kadar yıkasan da bir türlü temizmiş gibi hissedemediğin saç derisi… İşte bunun nedeni saç derinin yeterince arınmaması ve saç derindeki doğal yağın saç uçlarına ulaşamaması. Peki, hem saç derini arındırıp temizleyen, hem de saçlarını besleyip nemlendiren bir bakım var mı? Artık var! Hemen bu özel bakımı keşfetmeye ne dersin?

Hormonal dengenin bozulması, çok sıcak sularla saçı yıkamak, düzleştirici ve maşa gibi aletlerin aşırı kullanımı gibi saç derisinin yağlanmasının ve saç uçlarının ise kurumasının birçok nedeni var. Bu sorunlarla başa çıkmak için ise doğru ve uygun saç bakım ürünleri kullanmak gerekir.

Peki, daha önce kil mucizesini duymuş muydun? Eminiz ki killerin cilt bakımında daha önce kullanıldığını duymuşsundur. Aslında saçlarımız üzerinde de killer mucizeler yaratıyorlar. “Şimdi bu killeri nereden bulacağım?" diye düşünmene de hiç gerek yok çünkü L'Oréal Paris Elseve'in yepyeni serisi 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım var.

Beyaz, mavi ve yeşil kili içeren bu özel saç bakım serisiyle, hani o her zaman istediğin banyo sonrasında ortaya çıkan ferahlamış, yenilenmiş saç derisi hissini sana sunuyor! Saçların mucizevi killer ile ağırlaşmadan besleniyor, tertemiz ve hacimli bir görünüme kavuşuyor.

Seride bizim dikkatimizi en çok çeken nokta kesinlikle 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi oldu. Normalde saç kreminden sonra kullandığımız saç maskesini, şampuandan da önce kullanıyoruz ve saç derimizde ne kadar kir ve yağ varsa derinlemesine arındırıyoruz.

Maskeyi uyguladıktan, şampuan ve bakım kremini kullandıktan sonra da saç derisinde ve saçlarda oluşan o ferahlık hissi ise süper! Biz denedik ve çok memnun kaldık; şimdi sıra sende. Sen de dene ve özgür saçlarının tadını çıkar!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör