Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yağlı saçlar nasıl kamufle edilir?

Yağlanan, ağırlaşan saçlarını bu yöntemlerle gizleyebilirsin!

Saçlarla ilgili en baş ağrıtan ve biraz da utandıran sorunlardan biri sık yağlanan, ağırlaşan saçlar… Senin de yağlanan saçların varsa eminiz ki çoğu zaman saçlarını gizlemekle uğraşıyorsundur. O zaman, şimdi bizim de denediğimiz yağlı saçları kamufle etme yöntemlerine göz atmaya hazır mısın?

Kapüşon 

Kapüşon takarak yağlı saçlarını gizleyebilirsin. Tabii çalışanlar için geçerli değil çünkü sürekli kapüşonunu takıp dolaşmak iş ortamında biraz garip (!) olabilir.

Şapka 

Şapka takmak en sık uygulanan yağlı saç kamufle etme tekniklerinden. Çeşit çeşit, renk renk şapkalarla görünümünü farklılaştırabilirsin. Hazır büyük şapkalar da trendken, bir denemekte fayda var :)

Fular veya bant tak

Saç fularları, bantlar, bandanalar yağlı saçları gizlemek için ideal yöntemlerden. Tabii bütün gün saçların bandın altında kalınca biraz daha sönük bir görünüm alacaktır; bizden söylemesi.

Topla

Saçlarını tepede toplayıp atkuyruğu ya da topuz yapmak da bir başka seçenek. Yağlı saçların açık haliyle daha çok dikkat edeceği için toplamak en iyisi!

Islak görünümlü saç modeli

Saçların nasılsa yağlı, biraz da jöle uygulayıp tüm saçını geriye doğru tarayınca ıslak görünümlü saç modeli elde edebilirsin.

Pudra uygula

Talk pudrayı saçlarına uygulayıp tarayarak birazcık da olsa yağlanmış görünüme engel olabilirsin. Ancak bu yöntemi çok sık kullandığında saç diplerin kuruyabilir ve saç köklerin tıkanabilir.

Tabii bütün bunlara gerek kalmasa ve saçların ağırlaşmasa, çok çabuk yağlanmasa ne güzel olurdu… O zaman sıkı dur çünkü güzel bir önerimiz var! Saçlarını derinlemesine arındırabilecek killerden yardım alabilirsin.

Ağırlaşan saçlarla karşılaşanların çoğu aynı merak içindeler: “Saçlarımın dipleri bu kadar yağlıyken, saç uçlarım neden kupkuru ve cansız!”. Bunun tek bir cevabı var; saç derisini arındırırken, saçı ağırlaştırmadan besleyebilecek bir bakım. İşte bunu da killer sağlıyor. Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi kil içeriği ile saçlarını ferahlatıyor, ağırlaştırmadan nemlendiriyor ve canlı bir görünüm veriyor. Daha ne olsun :)

Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı'nı aşağıda bulabilirsin.

L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı

Hemen AlPhoto credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
3 Mucizevi Kil: Ağırlaşmayan bakımlı saçlara sahip olmak artık hayal değil!
Saç diplerim çok çabuk yağlanıyor, saç uçlarım kuruyor diyenler buraya!
​Sık yağlanan saçların için hangi ürünleri kullanmalısın?
Sık yağlanan saçların varsa bu bakım favorin olacak!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör