Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yalnızca sana özel bir renklendirme uygulaması: #Color Correction

Bu yepyeni uygulama hakkındaki her şey bu yazımızda!

Son dönemin en büyük makyaj trendlerinden kontür ve strobing'i bilmeyen yok. Bu trendlere şimdi ise bir yenisi daha eklendi; “Color Correction" yani renk düzeltme tekniği. İşte bu trendleri artık saçlarımızda da görebiliyoruz. Saç strobing'i, saç kontürünün yanında artık Color Correction da saçlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

L'Oréal Professionnel'in yepyeni uygulaması Color Correction, kadınların en çok karşılaştığı saç rengi memnuniyetsizliklerine cevap veriyor! Color Correction hakkında daha fazla bilgi almak istersen seni yazımızın devamına alalım!

#Color Correction nedir?

İstenmeyen yansımaları düzeltmek veya yok etmek, saçlara parlaklığını yeniden kazandırmak ve keskin geçişleri yumuşatmak için uygulanan tekniklere Color Correction, yani Renk Düzeltme deniyor. Saçlarını boyadıktan sonra ortaya çıkan turuncu ya da kızıl görünümlere engel olmak, saç renginin daha canlı, daha parlak, bakımlı görünmesini sağlamak için Color Correction uygulamalarından biri yapılıyor. L'Oréal Professionnel'in en geniş yelpazesine sahip iki ürün ailesi Inoa ve Majirel renklendirme ürünleri ile yapılan bu uygulama ışıltı servisi, yansıma nötralizasyonu ve renk canlandırmadan oluşuyor.

3 Color Correction uygulamasından hangisi sana göre?

Color Correction uygulamasının 3 farklı salon servisi bulunuyor:

1.Işıltı Servisi

Mat, parlaklığını kaybetmiş saçlar için sunulan 30 dakikalık Işıltı Servisi, saç renginin en parlak, en ışıltılı haline kavuşabilmesi için ideal!

2.Yansıma Nötralizasyonu

Saçını boyadın ama istemediğin yansımalar ortaya çıktı. Yansıma nötralizasyonu servisi ile o hep istediğin kusursuz saç rengine gönül rahatlığıyla kavuşabilirsin!

3.Renk Canlandırma

Renk canlandırma, çok koyu bir saç rengini ve keskin renk geçişlerini düzenlemek için saçın belirli tutamları ve bölgeleri renklendirilerek yapılan kişiye özel bir servistir.

Bu uygulamaların hepsi kişiye özel yapılıyor, bu nedenle sana en uygun servisi yalnızca bir renk uzmanı bilebilir. Sana en yakın uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonuna hemen ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.


Photo credit: Gettyimages.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar
Gökkuşağı ışıltısı saçlarda: "Baby rainbow" saç trendi
Fındık kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Anneler Günü İçin Hediye Önerileri