Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yaz sona eriyor, saç renkleri koyulaşıyor: Hangi renkleri seçmeli?

Yeni mevsime geçerken daha koyu saç renklerine geçiş yapıyoruz. Peki, hangi tonlar trend?

Her ne kadar havalar sıcak olmaya devam etse de yavaş yavaş yaz sona eriyor. Tabii yeni mevsime girerken de görünümümüzde bir değişiklik olsun istiyoruz. Mesela saç rengimiz sonbahar ve kış aylarına uygun olarak birazcık koyulaşsın, mevsimlere ayak uydursun istiyoruz.

Yoksa sen de saç rengini değiştirmeyi mi düşünüyorsun? O zaman doğru yerdesin! Yeni mevsime uygun saç rengi önerilerimiz burada!

Dore kahve

Dore kahve saç rengi

Saç renginde dore, yani altın tonlarında yansımalar olsun istiyorsan saç rengi seçimin dore kahveden yana olmalı. L’Oréal Paris Excellence Creme 5.03 İkonik Dore Kahve tonu yansımalarıyla seni büyüleyebilir ve vazgeçilmez saç rengin olabilir. Bizden söylemesi :)

Kimlere yakışır: Dore kahve hemen hemen her ten rengine uygundur. Bu nedenle her ten rengi dore kahveyi deneyebilir.

Türk kahvesi

Türk kahvesi saç rengi

Uzun zamandır trend listelerinden düşmeyen Türk kahvesi saç rengi, bizim de en beğendiğimiz saç renklerinden. L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi soğuk yansımalara sahip tonuyla bizleri şimdiden etkiledi bile!

Kimlere yakışır: Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in de saç rengi olan Türk kahvesi de her ten rengiyle uyumlu renklerden. Yani sen de yeni mevsim için bu saç rengini tercih edebilirsin.  

L’Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi'ni aşağıda bulabilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Yoğun kestane

Yoğun kestane saç rengi

Sonbahar ve kış aylarında içimizi ısıtan saç renklerinden kestane rengi, yoğun haliyle çok çarpıcı bir görünüme bürünüyor! Artık beyazların da görünümüne gölge düşüremeyecek çünkü L’Oréal Paris Excellence Creme %100 beyaz kapama sağlıyor. Hatta en dirençli beyazlarda bile etkili. Excellence Creme’in 4.03 Yoğun Kestane tonu ise bizce denemeye değer!

Kimlere yakışır: Yoğun kestane saç rengi koyu tonuyla esmer ve buğday tenlere çok yakışıyor. Bu ten renklerinde çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Bronz kestane

Bronz kestane saç rengi

Hem bronz, hem de kestane tonları beraber nasıl olur diye düşünüyorduk ama sonuç bizce bir harika! Bronz yansımalara sahip kestane saç rengi L’Oréal Paris Excellence Creme’in 5.5 Bronz Kestane tonuyla taçlanıyor ve bize de güzel saç rengimizin tadını yeni mevsim boyunca çıkartmak düşüyor.

Kimlere yakışır: Beyaz tenliysen bronz kestane senin rengin diyebiliriz! Ten rengin ve bu saç renginin uyumu seni de çok şaşırtacak!

Çikolata kahve

Çikolata kahve saç rengi

Geldik koyu saç renklerinin en tatlısına! Çikolata kahve saç rengi her sezon olduğu gibi bu sezon da popüler. Tabii saç rengini öne çıkartan aynı zamanda seçtiğin boya. Bizim tercihimiz, uzun süre kalıcılığını koruyan, saça bakım yapan L’Oréal Paris Excellence Creme’den yana. Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve tonu bir sonraki saç rengin olmaya aday!

L'Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahve'yi aşağıda bulabilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 6.35 Çikolata Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Kimlere yakışır: Buğday tenliysen çikolata kahvenin bu tonu tam senlik! Altın yansımalarıyla ten rengine yumuşacık bir dokunuş yapacak!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 4.03 Yoğun Kestane
Excellence Creme Saç Boyası 4.03 Yoğun Kestane
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Creme Saç Boyası 5.03 İkonik Dore Kahve
Excellence Creme Saç Boyası 5.03 İkonik Dore Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör