Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yaza özel kısa saç modelleri

Sadece dakikalar içinde yapabileceğin bu modeller sayesinde yaz aylarında bütün gözleri üzerinde toplayabilirsin.

Yaz mevsiminde kısa saçlardan daha ferah ve pratik bir saç modeli düşünemiyoruz. Sıcak günlerde, uzun saçlardan kısa saçlara geçiş yaptığında ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksın. Şimdi kısa saçlarını farklı saç modelleriyle şekillendirmek isteyenler için harika bir rehber hazırladık. Sadece dakikalar içinde yapabileceğin bu modeller sayesinde yaz aylarında bütün gözleri üzerinde toplayabilirsin.

Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri arasından en havalı görüneni kuşkusuz ikili topuz modeli oldu. Kısa saçlarını minik topuz şeklinde toplayarak dakikalar içinde hazır olabilirsin. Bu saç modelini yaptıktan sonra önden ince saç tutamları çıkararak daha doğal bir görünüm sağlayabilirsin.

Yaz festivallerinde saçlarına minik çiçekler ekleyerek mevsime ayak uydurabilirsin. Kısa saçlarında balıksırtı örgüyü tercih ederek saçlarının gün boyu dağılmamasını sağlayacaksın. Bu saç modeliyle dilediğin kadar dans etmek serbest!

Pixie saç stili yazın sıcak havalarda kurtarıcı olabilir! Çok da havalı bir görünüm sağlayan pixie saçları şekillendirmesi de çok pratik olduğundan, sadece saçlarına şekillendirici köpük uygula ve hazırsın!

Saçlarını yaz mevsiminde dakikalar içinde şekillendirmek istiyorsan yarım topuz modelini deneyebilirsin. Aynaya bile bakmadan bu saç modelini yapabileceğini iddia ediyoruz. Saçlarının yarısını arkada burarak topuz şeklini ver. Saçlarının ucunu tel tokayla tuttur, son olarak saç spreyini sık ve hazırsın.

Özel günlerde saçlarına farklı şekiller vermek istiyorsan bu örgü modelini deneyebilirsin. Örgü gibi görünen bu saç modeli aslında iç içe geçmiş saç tutamlarından oluşuyor. Sen de birkaç denemeden sonra bu saç modeline kolayca hakim olacaksın.


Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
( Şekillendirici )
Satın Al
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Herkesten önce sen dene: "Wob" saç trendi
Yıka-çık saçlar: Bu kısa saç modelleri şekillendirme gerektirmiyor!
Hayatı boyunca kısa saç kestirmeyen kadınlar neler kaçırıyor?
Mini test: Saçlarını kısa kestirmeli misin?
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Festival Makyajlarında Yaratıcı Ürün Kullanımları