Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yaza renk katmaya hazır mısın?

Hemen öğrenmek için yazımızın devamını mutlaka okumalısın!

Son zamanların en popüler saç trendlerini sorsak eminiz ki çoğunluk “renkli saçlar" derdi! Pembeler, maviler, morlar, yeşiller, “unicorn hair", gökkuşağı saçlar derken renkli saç trendi bu yazı ele geçirecek gibi görünüyor. Yoksa sen de bu trendleri denemek istiyor ama biraz çekiniyor musun? O zaman sana cesaret verecek, çok sevineceğin bir haberimiz var! Hemen öğrenmek için yazımızın devamını mutlaka okumalısın!

Hani Instagram'da, Pinterest'te sıklıkla gördüğün o muhteşem saç renkleri var ya, artık bu canlı veya pastel tonlardaki saç renklerine, hem de görünür sonuçlarla ulaşabilirsin. Hatta sık sık saç rengini bile değiştirebilirsin. L'Oréal Professionnel, yeni renklendirme uygulaması #Colorfulhair ile ilk kez canlı ve pastel renkleri renk portfolyosuna ekliyor!

Bu yepyeni direkt renklendirme servisindeki renkleri saçta net olarak görebilmek için saç rengini açma işleminin yapılması gerekiyor. Saç rengini açma işlemi ise L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Servis ile yapılıyor. Bu renk açma servisi sayesinde saçlar açılırken zarar görmüyor.

Kişiselleştirilebilen saç rengi ve kalıcılığı!

#Colorfulhair, direkt renklendirici bir uygulama olduğu için saçtaki kalıcılığı diğer renklendiricilere göre daha az sürelidir. Tercih edilen renge göre değişiklik göstermekle birlikte minimum 3 maksimum 15 yıkama kadar kalıcılık sağlıyor.


Pembe ve somon renkleri 3 şampuanlamaya,

Fuşya ve mor renkleri 6-8 şampuanlamaya,

Mavi, turkuaz ve yeşil renkleri ise 15 şampuanlamaya kadar kalıcılık sağlıyor.

Aynı zamanda ürün ailesinde bulunan renksiz Clear ürünü sayesinde tüm bu renklerin pastel tonları elde edilebiliyor ve sonsuz sayıda görünüm imkânı doğuyor. Yoğun renk içerisine katılan Clear miktarı arttıkça pastellik artıyor ancak kalıcılık kesinlikle değişmiyor. Tüm bu renkler ile saç kalitesinden ödün vermeden en trend görünümleri kuaföründeki renklendirme uzmanı yardımıyla elde edebilirsin. E tabi yaratıcılığını konuşturmak da sana kalmış!

Biz #Colorfulhair servisini denemek için sabırsızlanıyoruz! Eğer sen de hemen denemek istersen buraya tıkla ve sana en yakın kuaför salonuna ulaş!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
L'Oréal Professionnel Smartbond Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Bağ Güçlendirici Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
L'Oréal Professionnel Smartbond Şampuan Öncesi Bakım
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör