Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Yazı şehre taşı: Tatile gidemesen de gitmiş gibi görünmenin yolları!

İşte tatile gitmiş gibi görünmek için 4 hile!

Evet, tatile gidemiyor olabilirsin ama yazı şehre taşıyıp tatile gitmiş gibi görünebilirsin! Nasıl mı? Mesela Saç Sırları.com editörleri olarak bizler de yazı şehirde geçiriyoruz. Ancak bizi her gören tatilden daha yeni döndüğümüzü sanıyor! Bunu nasıl mı başarıyoruz? İşte minik hilelerimiz!

1.Bronz görünüm

Tatile gidemeyenlerin ortak özelliklerinden biri tabii ki bronz bir görünüm yerine beyaz tenler! Güneşin altında uzun süre durmayı, cildini koruma altına almadan güneşe çıkmanı asla önermiyoruz ama sanki tatilden yeni dönmüşsün gibi bir bronzluk için yapabileceğin bir şeyler var. Mesela bronz tonlarda makyaj yapabilir, güneşsiz bronzlaştıran kremlerden yararlanabilirsin.

2.Yazlık kıyafetler

Bu “bronzmuşsun gibi görünümünü" de yazlık kıyafetlerinle tamamlayabilirsin. Mesela kot etek ve omzu açık bluz kombini tam da hafta sonu etkinliklerine göre!

Tek parça, tam bir giy-çık kombinlerinde tulumlar da yazın ideal görünümlerinden. Bacaklarına ve kollarına bronz görünüm veren kremlerden de uyguladın mı tamamdır!

3.Güneşin etkisindeki saç rengi!

Güneşin etkisiyle açılan saç rengi yaz mevsimine çok yakışıyor! Ancak saç rengini açmak için illa ki tatile gitmene gerek yok. Bizim çok sevdiğimiz ve yaz-kış kullandığımız L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ve L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ile saç rengini kolayca açabilir, saçlarında çok doğal ışıltılar oluşturabilirsin.

Bu görünümü elde etmek için ihtiyacın olan bu kez güneş yerine fön makinesi! Nemli saçlarına L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ya da L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel uygula ve saçlarını fön makinesi ile kurut. Saçların istediğin renge kavuşana kadar bu işlemli tekrarlayabilirsin. Saç rengin de açılınca herkes tatile gidip döndüğünü düşünecek!

4.Hafta sonu kaçamakları

Hafta sonlarında evde oturmak yerine planlar yapmalısın! Mesela şehirde havuzu bulunan yerlere gidebilir ya da şehre yakın sahillere kaçabilirsin. Tabii hazır gitmişken L'Oréal Paris Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey veya L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel'ini götürmeyi sakın unutma! Böylece tatil sana gelmese bile, tatili şehre taşıyabilirsin!


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kuaföre gitmeden önce saç renklerini deneyebileceğin uygulama: Style My Hair!
Saçlarını besleyerek, en doğal görünen, en parlak saç rengine ulaşmaya hazır mısın?
Ünlü blogger’ların son dakika kurtarıcısı ile tanışmaya var mısın?
Moda Haftası’nı sallayan trend: Bej saç rengi!
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yükselen Trend: Doğal Pigmentler İçeren Fondötenler Ne İşe Yarar?