Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yeni bir saç kesimi: 4 farklı kakül stili

Saçlarında farklı bir dokunuş mu arıyorsun? Kaküllere ne dersin?

2016'ya başlamanın en iyi yollarından biri yeni bir saç kesimi tercih etmek! Mesela süper çekici bir kâkül hiçte fena olmazdı. Evet, şimdi görünümüne bir farklılık katmanın tam zamanı ve bunu da sadece kâkül kestirerek kolayca sağlayabilirsin! Tüm saç kesimi düşüncelerini bir kenara koy ve aşağıdaki rehberimizi takip et!

Kâküller: Yeni bir sen yarat!

1.Yoğun kâküller

Cesaret gerektiren trendleri denemekten hoşlananlara göre bir önerimiz var: yoğun, uzun kâküller! Tepe noktasından başlayıp, göz hizasına kadar inen bu kahkül kesiminde ihtiyacın olan; saçlarının her zaman düzgün bir görünümde olması. Bunu da saçlarına besleyici bakımlar yaparak ve ısıyla şekillendirmeden önce durulanmayan bakım kremi veya ısı koruyucu spreyleri kullanarak sağlayabilirsin.

2.Uzun ve dağınık

70'lerden ilham alan, uzun ve dağınık görünümlü kâküller eğer saçlarını şekillendirmek için çok fazla zamanın yoksa ideal! Ayrıca sıkıldığın zaman, yana doğru tarayıp tel tokayla sabitleyerek de kâküllerin gözünün önüne gelmesini engelleyebilirsin. Yani hem şık, hem de kullanışlı bir saç kesimi!

3.Asimetrik ve kalın

Biraz daha belirgin kâküllerin olmasını istiyorsan asimetrik bir kesim deneyebilirsin. Diğerlerinden daha belirgin olan, kalın kahkül, hem dağınık hem de düz görünümle uyumludur. Özellikle yüz şeklin yuvarlak veya kalp şeklindeyse bu kesimi tercih etmeni öneririz!

4.Yan kâküller

Yüzünün etrafındaki saçlarını şekillendirmeyi ancak kâkül kestirmemeyi istiyorsan, yan kâkülleri deneyebilirsin! Yana ayrılan, saçlarının ön kısmındaki kısa tutamları şekillendirmek de oldukça kolaydır. Tek yapman gereken bu tutamları yuvarlak fön fırçasına sarıp fön makinesi ile yana doğru kurutmak. İşte bu kadar kolay!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Heat Buffer - Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi
Matrix Heat Buffer - Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
( Fön Spreyi )
Keşfet
Matrix Style Fixer
Matrix Style Fixer
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Başak burçlarına özel saç kesim modelleri
Seni bu ikilemden kurtarıyoruz: Kahkül kestirmeli misin, kestirmemeli misin?
Kahküllere nasıl bakım yapılır?
​Retro ilham: Uzun kaküllerin geri dönüşü!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör