Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yeni bir yıl, yeni bir sen! 2018’e süper parlak saç renginle gir!

Parlak saç renginle yeni yılda, yeni bir sen!

Yeni yıl demek yenilik, yenilenme zamanı demek! Eski “seni” 2017’de bırakıp 2018’e süper bir giriş yapmaya ne dersin? Mesela saç renginde birazcık değişiklik yapıp, yeni yılda saçlarınla baş döndürmek bizce harika bir fikir!

Yoksa parlak mı parlak, ışıl ışıl bir saç rengin mi olsun istiyorsun? O zaman yeni yılda bu isteğinin gerçek olması için sana güzel bir önerimiz var!

2018 trendi: Doğal ve parlak saç renkleri

2018 saç rengi trendlerine baktığımızda karşımıza hep doğal görünümlü, parlak saçlar çıkıyor! Yani geçen sene olduğu gibi bu sene de saç renklerinde doğallık ön planda. Sen de doğallıktan vazgeçemeyenlerdensen bu senin için güzel bir haber olmalı :)

Kahve tonları ve karamel tonlarının çok fazla ön planda olduğu bir yıl bizi bekliyor. Tabii az önce de bahsettiğimiz gibi bu renklerin hepsi süper parlak olmalı!

Parlak bir saç rengini nasıl elde edebilirsin?

2018’e “parlak” bir başlangıç yapabilmek, ışıltılı saç rengine sahip olabilmek için aslında önemli olan saç boyası seçimi. Kullanacağın saç boyasının amonyaksız, besleyici özellikte olması gerekiyor. Bu özelliklere sahip olan L’Oréal Paris Casting Crème Gloss ise bizim favorilerimizden.

2018’e girmeden amonyaksız, arı sütü içeren Casting Crème Gloss ile saçlarına ışıltı katabilirsin. 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu, ilk beyazları kapattığı ve sürekli dip boyası yaptırmaya da gerek olmadığı için de favorimiz olduğunu söyleyebiliriz! Yani saçların boyandıktan sonra süper parlak görünüyor ve ipek gibi yumuşacık oluyor. İşte tam da bu senenin trendine uygun parlak görünüm veren saç boyası!

Saç rengi önerilerimiz

Peki, 2018’e nasıl bir saç rengiyle girmelisin? Casting Crème Gloss’un tonları doğal yansımalara sahip olduğu için saç renkleri çok çok doğal görünüyor. Ayrıca renk skalası da oldukça geniş, tam 18 doğal saç rengi bulunuyor. Bu saç renkleri arasından bir tanesi eminiz ki sana uygun olacaktır :) Seçtiğin renk eminiz ki sana çok yakışacaktır!

Bize soracak olursan aşağıdaki tonları da seçeneklerin arasına katabilirsin.

Bitter Çikolata:

Altın ışıltılara sahip bitter çikolata kahve saç rengi ekstra parlak görünümüyle gözlerimizi alamadığımız saç renklerinden. Esmer ve buğday tenlilere çok yakıştırdığımız bitter çikolatanın uygulandıktan sonraki hali ve önceki hali arasındaki fark ise çok net! Bu görünüme Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata tonuyla kolayca ulaşabilirsin.

L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata'yı aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata
L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata
( Saç Boyası )
Hemen Al

Altın Karamel:

Karamelin koyu tonlarından altın karamel, sıcak ve altın ışıltılara sahip bir saç rengi. Yeni yıla girerken tercih etmek için en ideal saç renklerinden! Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel tonu yardımıyla göz alıcı parlaklıkta saçlara sahip olabilirsin!

Toffee Karamel:

Bakır dokunuşlar ve karamel tonu buluşunca ortaya çıkan bu harika görünüm kesinlikle büyüleyici görünüyor! Saçlarını karamelin çok daha açık tonlarına boyamak istiyorsan bizce toffee karamele bir şans verebilirsin. Casting Crème Gloss 6354 Toffee Karamel ile büyüleyici bir saç rengin olacak!

Yeni yılda parlak saç renginle çok havalı görüneceğinden emin olabilirsin :)


Photo credit:stock.adobe.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
Casting Crème Gloss 603 Altın Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör