Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yeni nesil şampuanı keşfet: Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan

Artık köpüksüz şampuan devri başlıyor!

Kuru ve yıpranmış saçlar, solgun saç renkleri… Bu saç sorunları için ne yaparsak yapalım, hangi bakımı uygularsak uygulayalım saçlarımız bir türlü düzelmiyor... Sanki bir noktada, bir şeyleri yanlış yapıyoruz; ama neyi? Biz ne yapman gerektiğini biliyoruz desek :) Hayalindeki muhteşem saçlara kavuşmanın tek yolu şu an kullandığın şampuanı bir kenara bırakmak! Peki, şimdi hangi şampuanı kullanmalı?

Neyse ki en sonunda birileri sesimizi duydu ve bakıma ihtiyaç duyan saçlarımıza uygun, "köpüksüz şampuanı" buldu! Saç bakımında artık yepyeni bir devir başlıyor ve saç yıkama alışkanlıklarımızı L’Oréal Paris Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan ile değiştiriyoruz! Haydi Köpüksüz Şampuanı beraber keşfedelim :)

Köpüksüz Şampuan nedir?

Şampuanlar suyla temas ettiklerinde köpürürler ve bu köpükle saç derisini, saç tellerini temizlerler. Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan, saçı temizlerken köpürmüyor. Ancak bu saçı temizlemediği, arındırmadığı anlamına gelmiyor tabii ki. Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan saçı çok nazikçe, saç dokusuna zarar vermeden temizliyor, saçı kirden, yağdan arındırıyor.

Kuru ve yıpranmış saçlar için köpük neden uygun değil?

Kuru, yıpranmış, boyalı saçların varsa ve köpüren şampuanları kullanıyorsan köpük saç derini, saç tellerini kurutabilir. Köpük saçlarını temizlerken saç tellerin aşınabilir, hasar alabilir. Saçların zaten bakıma ihtiyaç duyuyorken, köpükle beraber daha da kuruyup, daha fazla bakıma ihtiyaç duyar. Yani uzun zamandır yıpranmış ve kuru ya da boyalı saçlarının bunca bakıma rağmen neden düzelmediğini düşünüp duruyorsan bunun nedeni köpüren şampuan kullanman olabilir. Bu yüzden yoğun bakıma ihtiyaç duyan saçların için Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ı kullanmanı öneririz.

Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ın saça faydaları neler?

Saç bakımında hayatımıza yeni giren Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan az önce de bahsettiğimiz gibi saçlarımızı nazikçe, zarar vermeden temizliyor, saçları yumuşacık yapıp kolay tarama sağlıyor ve en önemlisi de derinlemesine, yoğun şekilde besliyor.

Aynı zamanda adı üstünde, şampuan, saç kremi ve yoğun bakım olarak 3’ü 1 arada bakım sağlıyor. 3 bakım rutini tek bir şampuanda yer alıyor! Yani tek adımda süper bir saç dönüşümü sağlıyor: hem 3 ürün yerine tek 1 ürün kullanmış oluyorsun, hem de köpüksüz şampuanınla saçını nazikçe temizleyip 2 kat bakım yapmış oluyorsun. Süper değil mi :)

Kaç çeşidi var?

Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ın 3 çeşidi var: kuru saçlara özel 6 Mucizevi Yağ, yıpranmış saçlara özel Komple Onarıcı 5 ve boyalı saçlara özel Colorvive.

Tabii bu şampuanların içerikleri de çok özel! Yıpranmış saçlar için kalendula çiçeğinin iyileştirici gücü, kuru saçlar için 6 değerli çiçek özü yağının besleyici özelliği ve boyalı saçlar için ise keten tohumu yağının saç rengini koruyucu özelliği ile saçlar besleniyor. 

Boyalı, yıpranmış ve kuru saçlar için şampuan arayışındaysan artık aradığını buldun diyebiliriz!

Kimler için uygun?

Saç bakımında tam bir devrim olan Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan sürekli özel bakıma ihtiyaç duyan saçlar için uygun. Saçlarının çok kuru, yıpranmış ya da solgun bir rengi olduğunu, sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan senin için ideal bakım diyebiliriz!

Özellikle banyoda her defasında şampuan, saç kremi ve yoğun bakım ürünü kullanacak vaktin yoksa, zaman kaybetmeden, çabucak bakımlı, sağlıklı, güzel saçlara kavuşmayı istiyorsan tam sana göre. Tabi kolaylığı nedeniyle birazcık üşengeçler için de bizce çok uygun :)

Tek adımda bakım keyfi!

Saç bakımın için çeşit çeşit ürünler mi kullanıyorsun? Tabii bir de bu saç bakım ürünlerini sırasıyla tek tek saçlarına uygulaması var! Artık tek bir saç bakım ürünüyle, köpüksüz şampuanla saçına kökten uca bakım yapabileceksin! Elseve 3’ü 1 Arada Krem Şampuan, hem saçı temizliyor, hem saç kremi görevi üstleniyor, hem de yoğun bakım yapıyor. Yani bir sürü saç bakım ürünü tek bir şampuanda toplanmış diyebiliriz :)


Saç yıkamada devrim: Köpürtme masaj yap!

Artık saçlarımızı yıkarken köpürtmüyoruz, masaj yapıyoruz! 

Nasıl kullanılıyor?

Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan diğer şampuanlardan farklı olarak, saça masaj yaparak uygulanıyor. Diğer şampuanları kullanırken amacımız köpürtmekken, köpüksüz şampuanda amacımız saç derimize masaj yaparak saçımızı nazikçe temizlemek oluyor. Yani köpürtme masaj yap, saçların sağlıklı olsun :)

Aşağıdaki adımları takip ederek Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ın nasıl kullanıldığını öğrenebilirsin:

İlk adım:

Saçının boy ve uzunluğuna bağlı olarak, avucuna şampuandan 10-15 pompa al.

İkinci adım:

Ardından şampuanı dipten uca, tüm saçına eşit miktarda uygula.

Üçüncü adım:

Şampuanı yaklaşık 1 dakika boyunca, dairesel hareketlerle masaj yaparak saçına uygula. Burada az önce de dediğimiz gibi önemli olan köpürtmeyip, masaj yapmak!

Dördüncü adım:

Şampuanı saçında 2 dakika boyunca beklettikten sonra saçlarını bol suyla, iyice durula.

Bu uygulamayla beraber #Köpürtmüyoruz diyoruz! Elseve 3’ü 1 Arada Köpüksüz Krem Şampuan’ı saçımıza köpürtmeden, masaj yaparak uyguluyoruz, saç güzelliğimizi koruyoruz!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 3'ü 1 Arada Krem Şampuan
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Cesur sarışınları buraya alalım! Sarı saç bakımında doğru ürünleri mi kullanıyorsun?
Evde saç bakımı yapanlara özel test: Hangi içeriklere sahip saç bakım ürünlerini kullanmalısın?
Hint yağının saça faydaları: Hızlı saç uzatmaya etkisi nedir?
Yepyeni Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı İnceledik!
Tümünü Gör
Cesur sarışınları buraya alalım! Sarı saç bakımında doğru ürünleri mi kullanıyorsun?
Evde saç boyama sonrasında yapman gerekenleri açıklıyoruz!
Evde saç bakımı yapanlara özel test: Hangi içeriklere sahip saç bakım ürünlerini kullanmalısın?
Sarışınlar buraya! Bu testle senin yüzde kaç sarışın olduğunu söylüyoruz?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Infallible 24H Matte Fondöten