Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
03/01/2017
Saç Sırları
360 38

​Yeni yıl için saçının tamamını boyamak istiyor ama yıpranmasından mı korkuyorsun? Ne yapmalı?

Cansu G.

2019'da harika bir saç rengine kavuşmaya var mısın?

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
​Yeni yıl için saçının tamamını boyamak istiyor ama yıpranmasından mı korkuyorsun? Ne yapmalı? ​Yeni yıl için saçının tamamını boyamak istiyor ama yıpranmasından mı korkuyorsun? Ne yapmalı?

Yeni bir yıl geldi ve bu yeni yıla tazelenmiş görünümle girmek kulağa hiç fena gelmiyor! Senenin başındayken görünümümde değişiklik yapma hevesim daha da artıyor. Özellikle bu sezon denemem gereken o kadar çok saç rengi trendi var ki! Bronz kahve, karamel tonları, çikolata tonları…

Ancak saçlarıma kıyamadığım için saç rengimi değiştirmekten korkuyorum. Daha doğrusu korkuyorDUM! Artık tüm korkularımı geride bıraktım ve saçımı boyamaya karar verdim! Nasıl mı yaptım? Yazımın devamında cevabı bulabilirsin!

Özgürce, korkmadan saçlarını boya!

Saç boyamak hakkındaki tüm korkularımı yenmemi, L'Oréal Paris Casting Créme Gloss saç boyası sağladı. Ünlü oyuncu Hande Erçel'in, ünlü blogger Şule Karaok'un bu saç boyasını kullandığını ve çok çok memnun kaldıklarını öğrenince hemen araştırmaya başladım.

Bu saç boyasının saç boyamak hakkındaki tüm endişe ve korkularımı yenmemi sağlamasının en önemli nedeni saçı beslemesi oldu. Amonyak içermiyor, besleyici arı sütü içeriyor ve saçlar süper parlak bir renge, harika bir yumuşaklığa sahip oluyor. Ayrıca çok doğal tonlarda yansımalara sahip olduğu için asla yapay bir görünüm ortaya çıkmıyor.

Bir de boyama sonrasında parlaklık veren bakım kremini uygularsan süper bir sonuç elde etmemen imkânsız! Hatta bu bakım kremini her şampuanlamada kullanarak saçlarının parlaklığının haftalarca devam etmesini sağlayabilirsin.

Boyanın en sevdiğim bir diğer özelliği de sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması ve şampuanladıkça kademeli olarak saçtan akması. Bu sayede dip boyası seansları artık geride kalıyor ve saçımı ne zaman boyayacağıma ben karar veriyorum.

Nasıl uygulamalı?

Gelelim bu yepyeni yılda saçlarını boyamaya! Saç boyasının kullanımı çok kolay. Blogger Şule Karaok'un hazırladığı bir rehber yardımıyla saçlarını kolayca boyayabilirsin. Hemen yukarıdaki videoyu izleyip saç rengini değiştirmeye var mısın?

Paylaş

​Yeni yıl için saçının tamamını boyamak istiyor ama yıpranmasından mı korkuyorsun? Ne yapmalı?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 532 Çikolatalı Kahve
Casting Crème Gloss 532 Çikolatalı Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​Hem doğal görünen, hem de süper parlak bir saç rengi isteyenler buraya!
Bu seneye damga vuracak saç rengi: Bronz Kahve!
​Arı sütü içeren, amonyaksız saç boyasının özellikleri
​Saçlarını bir kere boyadıktan sonra, sürekli boyamak zorunda kalırım diye korkmana artık gerek yok!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Amazon.com.tr’den Alabileceğin En İyi Makyaj Malzemesi Önerileri