Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yeni yılda korkularını yen! Yeni yıla girerken saçını harika bir renge boyaman için 5 neden!

Yepyeni bir yıla, yepyeni saç renginle girmeye ne dersin?

Yılın yeni kararlar almaya başlayacağımız, değişimler yapacağımız zamanı geldi çattı! Yeni yıl, yepyeni bir görünüme kavuşmak, değişmek için ideal bir zaman! Peki, bu yıl değişime saç renginden başlamaya ne dersin?

Yoksa saçlarını boyamak hakkında korkuların mı var? Saçının yıpranacağından, rengin doğal görünmeyeceğinden veya sürekli dip boyası yapmak zorunda kalmaktan mı çekiniyorsun? Bence artık bu korkularını yeni yılda bir kenara atmanın tam zamanı! İşte saçlarını yeni yıla girerken süper parlak bir renge boyamak için 5 neden!

1.Yeni bir yıl, yeni bir sen!

Koca bir yılı geride bırakıp, yeni yıla girerken görünümünün de yepyeni olması sence de güzel olmaz mı? Yeni bir yıl ve bambaşka bir sen! İlla ki saçlarını çok farklı bir renge boyaman şart değil tabii ki. Kendi saç rengine yakın bir tonu seçip, daha parlak, daha canlı bir renk elde edebilirsin.

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in de Bronz Kahve tonunu denediği L'Oréal Paris Casting Créme Gloss saç boyası bence tam sana göre! Amonyak içermediği ve içinde besleyici arı sütü olduğu için artık saçlarının yıpranmasından korkmadan boyayabilirsin! Ayrıca sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için saçını şampuanladıkça kademeli olarak akar, yani saçlarını ne zaman boyayacağına sen karar verirsin!

2.Trendlere ayak uydurmak!

Bronz kahveler, toffee karameller, bal karameller ve daha fazlası 2017'de trend olacak bütün saç renkleri emrine amade! Trendlerden geri kalmamak lazım değil mi?

3.Biraz değişim herkese iyi gelir!

Her ne kadar değişimden korkulsa da her zaman, özellikle de saç rengin söz konusuysa değişim güzeldir ve herkese iyi gelir. Daha parlak görünen bir saç rengin olduğunu düşünsene! Eski “sen" tamamen geride kalır ve yenilenirsin. Bundan daha güzel bir his var mı?

4.İltifatları kabul etmek!

Saç rengini değiştirince tabii ki iltifatlar da yanında bonus olarak geliyor! “Saç rengin ne güzel olmuş, ne kadar yakışmış!" gibi iltifatlara, “Hangi saç boyasını kullanıyorsun?" gibi sorulara alışsan iyi olur.

5."O" belki de bu sene karşına çıkacak!

Senin için özel kişi belki de 2017'de karşına çıkacak; kim bilebilir ki? O zaman bu duruma her zaman hazırlıklı olmak gerek! Kusursuz parlaklıktaki saç renginin, yumuşacık saçların etkileyemediği erkek var mı?

Sanırım artık ikna olmuşsundur. O zaman hemen saçlarını boyamaya ne dersin?


Photo credit: Fotolia, Giphy.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
Casting Crème Gloss 7304 Bal Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 535 Sıcak Çikolata
Casting Crème Gloss 535 Sıcak Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör