Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​​Yenilik zamanı: 5 farklı orta uzun saç kesimi

Saçlarını kestirmeyi düşünüyorsan, orta uzunlukta bir modele ne dersin?

Yeni sezonun gelmeye başlaması yepyeni bir saç kesimi için harika bir bahane! Eğer kısa saçlarını uzatmayı ya da uzun saçlarına farklılık katmayı istiyorsan, neden orta uzunlukta bir saç kesimini denemiyorsun? Omuz hizasında bir saç kesimi, hem uzun hem de kısa saçın sahip olduğu özelliklere sahip olması nedeniyle harika bir fikir olabilir!

Aşağıda, sana ilham olabilmesi için farklı saç kesimleri hazırladık. Yapman gereken tek şey göz gezdirip, en beğendiğin modeli denemek!

1.Dalgalı saçlar

Dalgalı, orta uzunlukta bir saç modeli, yaz ruhunu sezon boyunca sürdürmek için ideal! Aralara eklenen birkaç katla hareket katıp, saç rengini açan jel ve spreylerle de güneş ışıltıları yaratabilirsin. Tüm yıl yaz gibi!

2.Kâküllü, dağınık dalgalar

Hacimli, dalgalı saçlar hangi mevsim olursa olsun hoş görünür. Saçların doğal dalgalıysa kendi haline bırakabilir, değilse de maşayla dalgalandırabilir ya da şekillendirici köpükle dağınık bir görünüm oluşturabilirsin.

3.Işıltılı yan bukleler

Kusursuz şekilde oluşturulmuş bir yan ayrım, pürüzsüz bitiş ve kulak hizasından başlayan bukleler, bu saç modelinde hepsi bulunuyor! Kıvırcık saçların varsa kısa kesimler yerine orta uzunlukta bir kesim tercih edip, bu saç modelini deneyebilirsin. Tam da aradığın saç stili değil mi?

4.Dalgalı uzun bob

Bazen hangi saç kesimini seçeceğine bir türlü karar veremeyebilirsin. İşte bu kararsız anlarında saçlarını kısa kestirmek yerine en mantıklısı uzun bir bob kesim denemektir. Özellikle dalgalı bir saç modeliyle kullandığında, ''iyi ki kararsız kaldım.'' bile diyebilirsin!

5.Katlı, yan ayrım

Tüm saçını tek bir omzunun üstünde toplamak özellikle katlı bir kesim olduğunda hem volümlü bir görünüm ortaya çıkar hem de tüm görünümün canlanır! Saçlarına hacim katmanın en iyi yollarından biri bu saç kesimi.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
( Şekillendirici )
Satın Al
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Matrix Hold Booster - Ekstra Hacim
Matrix Hold Booster - Ekstra Hacim
( Sabitleyici Jel )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Uzun saçların bakım rutini nasıl olmalı: Nasıl yıkamalı, şekillendirmeli?
Uzun saçlar için 5 gelin saç modeli
Uzun saçlarıyla bilinen 8 ünlü
​Klasik ve havalı: Uzun, düz saçlar
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör