Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yepyeni bir saç bakım rutini hayatımıza giriyor! Keşfetmeye ne dersin?

Bu yeni bakımla, saç bakım ürünlerini artık farklı bir sıralamayla uyguluyoruz!

Saç bakım rutinim çoğu zaman aynı: şampuanla, kremle, haftada 2 kere maske uygula; tamamdır! Ama bu rutin, ben yepyeni bir ürünle tanışana kadardı… Saç bakım ürünlerini eminim ki sen de aynı sıralamada kullanıyorsundur. Ancak seni tanıştıracağım ürün bu sıralama düzenini alt üst edecek! 

Şampuan öncesi kil maskesi!

Saçlarım son dönemde çok çabuk yağlanır olurdu. Yağlı saçların ne kadar zor olduğunu işte bu dönemde anladım. Bu nedenle ilk iş olarak kullandığım saç bakım ürünlerimi değiştirmeye karar verdim. Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisini son dönemde çok duymuştum ve bir şans vermek istedim. Hatta seriyi incelediğim yazıma buradan ulaşabilirsin :)

Özellikle serideki Şampuan Öncesi Saç Maskesi saç bakım rutinimi tamamen değiştirdi! İçerisinde beyaz, yeşil ve mavi kil var ve diğer maskelerden çok daha farklı, yoğun bir yapısı var. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Hemen Al

Saça faydaları neler?

Şampuan Öncesi Kil Maskesi, saç derisindeki yağı, kiri arındırıyor ve saçların kirlerden arınınca ferahlıyor, hafifliyor. Özellikle saç şekillendiricileri fazla kaçırdığında, bu ürünlerin kalıntılarından kurtulmak için bence ideal!

Kimlere uygun?

Bu saç maskesini bence saçlarında ağırlaşma olan, yağlanma eğilimi olanlar, saçları çok çabuk yağlananlar kullanabilirler. Yani kısaca, saçlarının tüy gibi hafif olmasını, kirlerden, yağdan arınmasını isteyenlere göre diyebilirim. 

Uygulama ipuçları:

Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuan Öncesi Kil Maskesi az önce de bahsettiğim gibi saç bakım rutinini değiştirecek çünkü ilk defa bir saç maskesini şampuandan önce kullanıyoruz! 

Kullanım ipuçlarına gelecek olursak; öncelikle kil maskesini saçlarının diplerine uygulamalısın. Bu aşamada ilk önce saç ayrımına (saçlarını hep nasıl ayırıyorsan bu bölgeye yoğunlaşarak) uygulayabilirsin. 

Sonrasında da maskeyi saçlarının dip kısımlarının tümüne uygulayabilirsin. Hatta saçlarının uçlarına uygulamamak için topuz şeklinde toplayabilirsin. 

Sonuç:

Tam da saçlarımı artık neredeyse günde 2-3 kere yıkama raddesine geldiğim bir dönemde, kil maskesi imdadıma koştu diyebilirim. Kullandığım günden itibaren saç diplerim arındı, yağlanmam azaldı ve saçlarım hafifledi. İşte beklediğim sonuç! 

Sen de bu saç sorununu yaşıyorsan, bakım rutinini Şampuan Öncesi Kil Maskesi ile yenile ve farkı gör!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
3 Mucizevi Kil: Ağırlaşmayan bakımlı saçlara sahip olmak artık hayal değil!
Saç diplerim çok çabuk yağlanıyor, saç uçlarım kuruyor diyenler buraya!
​Sık yağlanan saçların için hangi ürünleri kullanmalısın?
Sık yağlanan saçların varsa bu bakım favorin olacak!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör