Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yepyeni gözlüklerini herkes görsün: Yüksek topuz

Tüm ilgiyi yüzünde toplayacak topuz modeli önerisi.

Gözlük kullanan herkesin de bildiği gibi yeni gözlükler almak oldukça büyük bir farklılık. Her gün ve aylarca kullanmak zorunda olduğun gözlüğünü seçerken eminiz ki bir sürü gözlük denemişsindir. Ama neyse ki sonunda sana en çok yakışanı buldun! O zaman şimdi herkese yepyeni gözlüklerini göstermenin vakti geldi demektir.

İşte bu noktada da saçlarını öyle bir modelde yapmalısın ki tüm yüzün açılsın ve gözlüklerin ortaya çıksın. Tüm ilgiyi yüzünde toplayacak, toplu saç modelleri devreye girip, yardımına koşabilir. Mesela derli toplu bir topuz modeli hiç de fena fikir değil. Haydi, şimdi bu modeli deneyelim!

Gözlüklerinle Uyumlu Şık Topuz

Tüm saçını yukarıda toplayan topuz modelleri dikkatlerin yüzüne çekilmesini sağlayacağı için oldukça ideal. Tabii ki topuzunu kendi zevkine göre çeşitlendirebilirsin. Örgülü, dağınık ya da yüksek şekilde kullanabilirsin.

Yüksek topuzu yapmak için ihtiyacın olan şeyler sadece bir saç fırçası, lastik toka, sabitleyici saç spreyi. İşte bu kadar!

Öncelikle saçlarını nazikçe tarayıp karışan saçlarını açmalısın. Eğer zorlanıyorsan veya saçların uzunsa bir miktar bakım yağı uygulayarak da kolayca açılmasını sağlayabilirsin. Sonrasında, tüm saçını fırça yardımıyla en tepede, yüksek bir atkuyruğu oluşturacak şekilde toplayıp, saçlarını burgu haline çevirerek topuzunu oluşturabilirsin. En son hamle olarak da sabitleyici saç spreyini tüm saçına sıkarak gün boyu topuzunun bozulmamasını sağlayabilirsin.

Küçük bir ipucu:

Yeni çıkmaya başlayan saçların görüntüyü bozuyorsa kullanmadığın bir diş fırçasına bolca saç spreyi sıkıp bu saçları diş fırçasıyla hafifçe tarayabilirsin.

Saçlarını da yaptıktan sonra kıyafetinle uyumlu güzel bir ruj de sürersen görünümünü tamamlamış olursun ama bizce kırmızı bir ruj seni herkesten farklı kılacaktır. Yeni gözlüklerinle herkese hava atmaya ve tüm dikkatleri üzerine çekmeye hazır mısın?

Fotoğraf kaynağı: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
Matrix KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
( Durulanmayan Bakım Kremi )
Keşfet
Kérastase Matérialiste Jel
Kérastase Matérialiste Jel
( Şekillendirici )
Satın Al
Serioxyl Thicker Hair Serum - Dolgunluk arttırıcı
Serioxyl Thicker Hair Serum - Dolgunluk arttırıcı
( Saç Seyrelmesi Karşıtı Bakım )
Keşfet
Kérastase Spray A Porter Sprey
Kérastase Spray A Porter Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Ev topuzunun ne kadar cool olduğunun kanıtı 10 görünüm!
Mini test: Hangi topuz modeli senin tarzına uygun?
Havuz başı davetleri için topuz modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör