29/01/2018
Saç Sırları
360 38

Yılın En Trend Saç Renkleri

Ece Y.
Yılın En Trend Saç Renkleri Yılın En Trend Saç Renkleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

En yeni saç trendlerinden asla geri kalmaman ve haberdar olabilmen için Saç Sırları.com editörleri olarak değişen saç trendlerini çok yakından takip ediyoruz. Yoksa yakın zamanda senin için bir saç rengi değişimi mi söz konusu? O zaman senin için araştırıp, hazırladığımız 2022 saç rengi trendlerine hemen göz atmaya ne dersin? Yeni yılın en havalı kızı olmana sayılı günler kaldı! 

Saç renklerinde 2022 trendleri:

1. Nude saç renkleri

Yılın En Trend Saç Renkleri

Nude saç renkleri senenin en dikkat çeken saç rengi trendlerinden! Doğal, parlak görünümleriyle bizim de favorilerimizden olan nude saç renklerinde küllü, irize ve dore yansımalar bir arada yer alıyor. Böylece ortaya her ten rengine uygun, doğal saç renkleri çıkıyor. Bu trend saç renklerine L'Oréal Paris Excellence Créme'in yeni koleksiyonu Nude Renkler ile ulaşabilirsin. Amonyaksız, %100 beyaz kapama sağlayan Excellence Créme Nude Renkler ile uzun süre kalıcı doğal saç rengine kavuşabilirsin.

2.Küllü ve soğuk kahve saç renkleri

Yılın En Trend Saç Renkleri - 1

2022’nin en dikkat çeken saç trendlerinden ilki soğuk ve küllü kahve saç renkleri! Hatta bizce senenin en cool trendlerinden! :) Küllü ve soğuk kahve saç renklerinden en trend olanlarsa soğuk kestane, soğuk mocha kahve ve buzlu çikolata kahve saç renkleri.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 2

Sen de senenin en havalı trendi küllü ve soğuk kahvelere bir şans vermek istiyorsan bizim son dönemde favorimiz olan Casting Créme Gloss Cool Brunette tonlarına mutlaka bir şans vermelisin. Cool Brunette’in soğuk kahve tonları arasında 4102 Cool Kestane, 5102 Cool Mocha ve 515 Buzlu Çikolata kahve bulunuyor. Bu 3 süper cool saç rengiyle daha cool bir görünüme hazır mısın? :)

3. Bitter çikolata saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 3

Gizemli bir görünüm vadeden bitter çikolata saç rengi 2022'nin en trend çikolata kahve tonlarından! Altın rengi yansımalara sahip bu güzel renk açık ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor! Bitter çikolatanın en parlak haline ise L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengiyle kolayca ulaşabilirsin.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 4

ContentPro yazarlarından Elif Sirkecioğlu, Casting Crème Gloss 323 Bitter Çikolata rengini denedi ve bizce sonuç bir harika olmuş! :)

4. Bronz saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 5

2022 saç trendlerinde bronz saç renklerini sıklıkla görüyoruz. Bu görünümler arasında en çok bronz kahve saç rengi ön planda! Uzun zamandır trend listelerinden düşmeyen bronz kahve saç renginin en parlak haline L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve ile ulaşabileceğini biliyor muydun? Fındık özlü saç bakım kremiyle saçların hem süper parlak, hem de yumuşacık olacak!

L’Oréal Paris Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve rengini aşağıda bulabilirsin.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 6
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Hemen Al

Yılın En Trend Saç Renkleri - 8

Bronz saç renkleri en çok buğday tenlilere yakışıyor. 2022 saç modelleri arasında da bronz tonları sık sık karşımıza çıkacak, şimdiden hazırlan! Yeni yılda saçlarında daha havalı bir renk elde etmek isteyen buğday tenliler bronz kumral, bronz kahve saç renkleri ile daha çekici görünecekler! 

5. Sıcak karamel saç renkleri

Yılın En Trend Saç Renkleri - 9

Her sene olduğu gibi 2022'de de karamel saç renkleri çok popüler. Krem karamel, bal karamel tonları ise bizim favorilerimiz arasında! Karamel saç rengi her ten rengine yakışan nadir saç renklerinden biri. Bu yüzden 2022 yılında risk almadan karamel saç boyasıyla yeni bir görünüm elde edebilirsin. 

Yılın En Trend Saç Renkleri - 10

Karamel saç renginin göz alıcı olması için parlak, ışıl ışıl olması önemli. Boyalı saçlara özel saç bakım kremini düzenli kullanırsan saçlarının sağlıklı görünmesine destek olabilirsin. 

6. Badem kahve saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 11

Koyu kumral saç rengi üzerine dore yansımalara sahip badem kahvesi saç rengi, 2022'in en havalı saç renklerinden. Her ten rengine yakışan saç renklerinden olan badem kahvesi, özellikle renkli gözlülere bir başka yakışıyor! 2022 yılında ışıl ışıl görünmek için dore yansımalardan destek almak serbest!

Yılın En Trend Saç Renkleri - 12

Editörden öneri: Zengin ve yoğun bir badem kahvesi saç rengi için tercihini L’Oréal Paris Excellence Creme 6.30 Badem Kahvesi renginden yana yapmanı öneririz. Hatta biz bu rengi denedik! Nasıl uyguladığımızı öğrenmek istiyorsan hemen buraya tıklayabilirsin!

7. Bakır saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 13

Seni herkesten bir adım öne çıkaracak saç rengi olan bakır, 2022'nin en trend saç renklerinden! Bakır saç renkleri arasından Sultan Bakırı denilen,bakır yansımalara sahip kızıl tonu ise çok popüler. Bakır saç renkleri kadınların bu sene en çok tercih ettiği kızıl tonları arasında yer alacak!

Yılın En Trend Saç Renkleri - 14

Saçlarında iddialı renkler görmeyi seven kadınlar buraya! Klasik saç renkleri yerine canlı, havalı bakır rengini tercih etmek istersen bakır kahve veya açık kahve renklerini deneyebilirsin. Bakır tonları en çok açık tenlilere yakışıyor ama koyu bakır saç rengini her ten rengi korkusuzca deneyebilir! Bizim önerimiz Garnier 7.4 Sultan Bakırı rengi.

Garnier Color Naturals 7.4 Sultan Bakırı saç boyasını aşağıda bulabilirsin.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 15
Garnier Color Naturals 7.40+ Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Hemen Al

8. Pastel saç renkleri

Yılın En Trend Saç Renkleri - 17

Pastel tonların bir arada kullanıldığı saç rengi trendi de 2022'de tüm hızıyla devam ediyor. Pembe, mavi, mor, dilediğin pastel tonlarını bir arada kullanarak harika görünümler elde edebilirsin. 

Yılın En Trend Saç Renkleri - 18

Tabii saç rengin koyu tonlardaysa pastel tonların saçlarında görünebilir olması için öncesinde saç rengini açman gerekir. Saç rengini açtıktan sonra saç bakımını ihmal etmemelisin. Saç renginin uzun süre parlak kalması için saç bakımı çok önemli!

9. Sütlü kahve saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 19

Soğuk yansımalara sahip sütlü kahve saç rengi bizim de favorilerimiz arasında! Doğal görünen, parlak bir ton olan sütlü kahve her ten rengine de yakışıyor. 2022 saç trendlerinden sütlü kahve tonu eminiz senin de çok hoşuna gidecek!

Yılın En Trend Saç Renkleri - 20

Sütlü kahve en çok da doğal ve yalın görünmeyi seven kadınlara yakışıyor. Sanki kendi saç rengin gibi görünen bu saç rengi 2022 yılında sık sık karşımıza çıkacak. Hem 2022 saç modasını takip edip hem de saçların doğal görünsün istiyorsan bu doğal kahve tonlarını tercih edebilirsin. 

10. Bal köpüğü saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 21

Her ten rengine farklı bir hava veren bal rengi saçlar, sıcak yansımalarıyla en göz alıcı saç renklerinden. Bizce 2022'de de en çok tercih edilecek açık saç renklerinden olacak! Bal rengi saçları dilersen balyaj tekniği ile de saçlarına taşıyabilirsin. Bal rengi balyaj en çok esmer ve buğday tenlilere yakışıyor! L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü saç boyasını deneyebilirsin.-

11. Fındık kahve saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 22

Bademden sonra şimdi de fındık kahvesi saç rengi trend listelerinde! :) Fındık kahve saç rengi, bakır ve küllü yansımalarıyla göz alıcı bir görünüme sahip.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 23

Editör önerisi: Dip beyazların mı var? Saçlarını boyadıktan sonra beyaz saç diplerini kapatmak için L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey’den yardım alabilirsin. 3 saniyede dip beyazlarını kapatıp, çabucak kusursuz görünebilirsin.

L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey'i aşağıda bulabilirsin.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 24
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Altın Kahverengi
( Sprey )
Hemen Al

12. Kızıl kahve saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 26

İrize denilen soğuk yansımalara sahip gece kızılı 2022 saç renkleri arasındaki yerini alıyor! Oldukça çarpıcı ve iddialı bir saç rengi olan gece kızılı en çok açık ten renklerine yakışıyor.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 27

Kızıl kahve saç rengi buğday tenlilerde çok havalı duruyor. Açık tenliysen ve cilt renginle kontrast oluşturacak bir renk arıyorsan kızıl kahve saç boyası ile tanışmalısın!

13. Altın sarı saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 28

Saçlarında altın rengi yansımalara ne dersin? Altın rengi saç rengi birkaç sene aradan sonra 2022 yılında saç trendleri arasına geri dönüyor. 

Yılın En Trend Saç Renkleri - 29

Saç modasını yakından takip ediyorsan altın sarısı saçları denemek için sabırsızlandığını biliyoruz. Altın sarı saçlar en çok açık tenlilere yakışıyor. Eğer açık tenliysen sende de doğal, havalı ve masum bir görünüm yaratacak. 

14. Soğuk sarı saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 30

Saçlarında küllü ve soğuk yansımaları seviyorsan senin saç rengin soğuk sarı! Soğuk sarı saç rengi, içerisindeki soğuk yansımalarla oldukça cool bir görünüm yaratıyor. Soğuk sarı saç rengini elde etmek için ise sana önerimiz L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı saç rengi.

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Yılın En Trend Saç Renkleri - 31
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al
Yılın En Trend Saç Renkleri - 33

Soğuk sarı saç rengini balyaj olarak da deneyebilirsin. Kendi saç renginin üzerine soğuk sarı balyaj yaparak 2022 yılının en havalısı sen olabilirsin!

15. İnci kumralı saç rengi

Yılın En Trend Saç Renkleri - 34

Saçlarında daha parlak bir kumral rengi denemek istersen, bu yılın diğer bir popüler saç rengi de inci kumralı saç rengi. Işıltılı kumral tonları daha enerjik ve canlı görünmeni sağlayacak. Saç boyası önerimiz ise Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumralı rengi.

Paylaş

Yılın En Trend Saç Renkleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 4U Nude Kahve
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 4U Nude Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 6U Nude Koyu Kumral
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 6U Nude Koyu Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumral
Garnier Çarpıcı Renkler 7.12 İnci Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Tümünü Gör
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Merak edilen soruyu cevaplıyoruz: Kreatin saç döker mi?
Merak edilen soruyu cevaplıyoruz: Kreatin saç döker mi?
Güzel saçlara sahip olmak için bilmen gereken 10 ipucu
Güzel saçlara sahip olmak için bilmen gereken 10 ipucu
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj Yaparken Cildin E Vitamininden Faydalansın