Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Yıpranmaktan korkma, değişimi kucakla!

Saçların yıpranmadan harika bir değişime ne dersin?

Saç rengini değiştirmek istiyor ama yıpranmaktan mı korkuyorsun? İşte tam da doğru yerdesin! Ben de bir süre önce, saçlarımın hep aynı görünümde olmasından çok sıkıldım ve artık boyatmaya karar verdim. Ama istediğim renk açık bir ton olduğu için saçlarımı boyatmaktan çekiniyordum. Saçım yıpranmadan nasıl açık bir ton deneyebilirdim ki? 

Yine de kuaförümün bir önerisiyle cesaretlendim ve saçımı boyattım. Sonuç: parlak,tam da istediğim gibi bir saç rengi oldu; saçlarım da yıpranmadı! 

Bunu nasıl başardım?

Saçlarımı güvendiğim kuaförümün, uzman ellerine bıraktım. Aramızda kalsın ama aslında birazcık korkmuyor da değildim! Kuaförüm, açıcının içerisine Matrix Bond Ultim8 Bağ Güçlendirici uygulayacağını, saçlarım açılırken yıpranma olmayacağını, aksine bakım yapacağını söyledi.

İşlem yapıldıktan sonra da saçlarımı şampuanlamadan önce koruyucu bir bakım daha uyguladı. Sonrasında saçlarımı kurutup, fön çektikten sonra ortaya çıkan görünüm beni şaşırttı! Saçlarıma dokunuyordum ve hiç de boyanmış gibi bir dokuda değildi; yumuşacıktı. Saç rengim de ışıl ışıldı! 

A post shared by Matrix (@matrix) on


Kuaförüm, bu görünümün ve dokunun devam etmesi için Onarıcı Bakım kremimi uygulamam gerektiğini söyledi. Tabii ki kullanmaya devam ettim ve ışıltımı da, saçlarımın yumuşaklığını da korudum. 

Diğer teknik işlemlerde de kullanılıyor

A post shared by Matrix (@matrix) on

Daha önce saçı yıpratmadan açmanın mümkün olmadığını düşünürdüm ama mümkün olduğunu deneyimledim. Matrix Bond Ultim8’in yalnızca saç rengi açmada değil, diğer saç rengi değişimlerinde, teknik işlemlerde de kullanıldığını öğrendim. Yani artık saç boyamaktan vazgeçmek yok!  

Son dönemin dikkat çeken saç trendi renkli saçları da, ombre’leri de, istediğin her rengi elde edebilirsin. Saçı yıpratmadan boyamak mümkün olduğuna göre belki sen de saç rengini değiştirmek istersin. O zaman buraya tıklayabilir, sana en yakın kuaför salonuna ulaşabilirsin. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Bond Ultim8 Koruyucu ve Güçlendirici
Matrix Bond Ultim8 Koruyucu ve Güçlendirici
( Saç Boyası )
Keşfet
Matrix Bond Ultim8 Güçlendirici Maske
Matrix Bond Ultim8 Güçlendirici Maske
( Maske )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yazın en doğal görünümü güneşten açılmış saç rengine ulaşmanın en kolay yolu!
Yaza hazırlık: Bu testle senin için yaz mevsimine uygun saç rengini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yaz Makyajının Kalıcılığını Artırmak İçin Neler Yapabilirsin?