Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Zaman makinası: 90'lardan ışınlanan 5 saç stili önerisi

90'lardan ilham al!

Vintage kıyafetler, makyaj stilleri popüler olur da saç stilleri olmaz mı? 90'lardan fırlayan saç stilleri ile karşındayız! Seni yıllar öncesine götürecek ilginç, pratik ve eğlenceli saç modelleri ile arkadaşlarını şaşırtabilirsin. Bu farklı saç stillerini istersen günlük hayatında kullan, istersen de yaz davetlerine giderken yap. Tercih senin!

1- Tost saçlar

Tost saç modelini hatırlayan var mı? 90'lı yıllarda moda olan bu saç modelini her yerde görüyorduk. Saçlarına yeniden tost yapmaya ne dersin? Bu modeli yapmadan önce saçlarını krepe ile biraz hacimlendirmeni tavsiye ediyoruz. Daha sonra saçlarının arasına tost yaparak dağınık ve doğal bir görünüm yakala.

2- Burgulu topuzlar

Saçlarımızı iki- üç tutama ayırıp rastgele topuz yaptığımız günleri çok özledik! Eğer sen de vintage saç modellerinden hoşlanıyorsan bu modeli denemelisin. Öncelikle saçlarını düzleştir, daha sonra saçlarını istediğin kadar tutama ayırabilirsin. Her tutamı burarak topuz haline getir. İşte bu kadar!

3- Yarım topuz

Eskiden kötü saç günlerini rahatlıkla atlatmamızı sağlayan bu saç modeli son günlerde tekrardan çok moda oldu! Ünlülerin kırmızı halıdan sokak stiline kadar her yerde tercih ettiği bu model sayesinde saçlarını kolaylıkla kontrol altına alabilirsin. Saçlarının doğal ve canlı görünmesi için saç uçlarına ve boylarına saç bakım yağı sürmen yeterli.

4- Dağınık topuz

90'lı yıllarda büyük lastik tokalarla yaptığımız dağınık, büyük ve dikkat çeken topuzlara bayılıyorduk. Bu topuz görünümü elde etmek için saçlarının tamamını yukarıda topla ve dağınık topuz yap. Eminiz bu topuzu yapmayı en az bizim kadar iyi biliyorsundur!

5- Yüksek atkuyruğu

Modası hiç geçmeyen yüksek atkuyruğu, 90'larda altın çağını yaşadı. Hemen hemen herkesin o yıllarda denediği bu model ile yüz hatları daha belirgin ve çekici görünüyordu. Sen de yüksek ve sıkı atkuyruğu modelleri ile yüz hatlarını vurgulayabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Okul saçına yepyeni bir boyut katmanı sağlayacak farklı atkuyruğu stilleri!
Yeni Trend Alarmı: Yarım Atkuyruğu
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
Bayramda hangi kıyafetle, hangi saç modelini tercih etmeli?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Kolajen Dosyası: Cilt Bakımında Kolajen Ne İşe Yarar?