Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Zamansız saç modelleri

Klasik ve zamansız saç modellerine göz atmaya ne dersin?

Makyaj için kırmızı ruj ve kuyruklu eyeliner nasıl klasikleşen görünümlerdense, saç için de klasikleşen, zamansız saç modelleri ve kesimleri var. Her zaman trend olan, uzun yıllardır kullanılan, modası geçmeyen bu saç modellerini ilham alman için listeledim.

Düz saç modeli ve küt kesim

Orta uzunlukta, küt saç kesimi ve düz saç modeli klasik saç modelleri listesinin olmazsa olmazlarından! Uzun yıllardır sık sık kullanılan, hatta uzun bob saç kesimi ile de güncellenen bu saçlar kullanım açısından da oldukça kolay.

Editörden öneri: Düzleştirici ile saçlarını şekillendirdikten sonra saçlarının ışıl ışıl görünmesi için saç bakım yağı kullanmanı öneririm.

Kısa ve hareketli saçlar

Kısa saç kesimi ve hareketli görünüm artık bir klasik haline gelen saç modelleri arasında. Bu görünümü elde etmek için ilk önce saçlarına şekillendirici köpük uygula. Ardından saçlarından tutamlar alıp, bu tutamları yuvarlak fön fırçasına sar. Bir yandan da fön makinesini kullanarak saçlarının şekillenmesini sağla. Son olarak da saçlarını ellerinle karıştır ve hazırsın! Fön çekmek hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsin!

Uzun ve katlı saçlar için dalgalı saç modeli

Bu çekici görünüm herhalde artık kült bir hale gelmiştir! Doğal dalgalar, özellikle katlı uzun saçlara çok yakışıyor, daha hareketli ve canlı bir görünüm sağlıyor.

Kabarık saç modeli ve bob kesim

Ünlü yıldızlar arasında da yıllardır popüler olan kabarık, bob kesimdeki saçlar da artık zamansız saç modelleri arasındaki yerini aldı. Her yılın modası bob saçların kabarık görünebilmesi için saçlarına krepe yapabilirsin. 

Zamansız saç modelleri

Artık klasikleşen ve beraber kullanılan saç kesimleri ve saç modelleri yanında bir de uzun yıllardır çok sık tercih edilen saç modelleri var.

Balıksırtı örgü

Balıksırtı örgü artık bir klasik! Saçların hem derli toplu, hem de çok şık görünmesini sağlayan bu saç modelinin yapımında, sık sık pratik yaparak ustalaşabilirsin.

Atkuyruğu

Atkuyruğu eminim ki senin de en sık kullandığın saç modelleri arasındadır. Atkuyruğu saç modelleri boyunu uzun gösterir, yüzünü daha gergin gösterir ve saçının gözünün önüne gelmesini engelleyerek rahatlık sağlar.

Ensede topuz

Ensede topuz saçlar da pratik ve şık görünümleriyle klasikleşen saç modellerinden. Tüm saçını ensende topladıktan sonra topuz şekli ver ve tel tokalar yardımıyla sabitle. İşte bu kadar kolay!


Photo credit:istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
Matrix Turbo Dryer - Fön Spreyi
( Fön Spreyi )
Keşfet
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saçlarını kısacık kestirmeye hazır olup olmadığını bu testle öğrenebilirsin!
Uzun yüzlere en çok yakışan 6 saç kesimi
Farklı Saç Kesimiyle Bambaşka Birine Dönüşmek İsteyenlere Özel Farklı Saç Kesim Modelleri
Evde Saç Kesimi: Nasıl Yapılır? Bakımı Nasıl Olmalıdır?
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi