Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Kıvırcık kısa saçlar için pratik saç modelleri

Kısa saçlarına özel, şık ve kolay saç modelleri denemek ister misin?

Kıvırcık saçlarınla başın dertte mi? Özellikle hem kısa, hem de kıvırcık saçların varsa işin kolay değil. Ama Saç Sırları.com imdadına yetişiyor ve kısa kıvırcık saç modelleriyle hayatını kurtarıyor. Sabahları uyandığında sadece 5 dakika içinde yapabileceğin bu saç modelleri seni sabahtan akşama kadar kusursuz gösterecektir. Hazırsan başlıyoruz!

Kıvırcık kısa saç modeller

Kıvırcık saçlarını ısı ile şekillendirmeden de kontrol altına alabilirsin. Saçlarının önlerinden aldığın kalın saç tutamlarını burgu şeklinde, arkaya doğru getir ve arkada sabitle. Bu saç modelini yaptığında altta kalan saçlarını köpük ile şekillendirmeni tavsiye ediyoruz.


Bu üçlü topuz modelini denedikten sonra hep yapmak isteyeceksin! Saçlarını önce 3 eşit parçaya ayır ve üçünü de burarak topuz görünümü ver. Saçlarının uzunluğuna göre yukarıdan aşağı veya üçgen şeklinde bu topuzları yerleştirebilirsin. Daha doğal saç modellerinden hoşlanıyorsan saçlarının önlerinden ince tutamlar bırakmanı öneririz.

Ani çıkan bir toplantı veya özel bir akşam yemeği için ideal bir saç modeli! Saçlarını önce saç bakım yağı uygulayıp yumuşamasını sağla. Daha sonra hepsini ensede toplayarak gizli bir topuz görünümü ver. Saçlarının aralarından ince saç tutamları çıkar ve saç spreyi ile sabitle. İşte bu kadar!

Kıvırcık saçlara sahip olanlar bu saç modelini çok seveceklerdir. Saçlarının önlerinden iki kalın tutam ayır ve geride kalan saçlarını ensede topuz yap. Daha sonra önde ayırdığın saçlarını burarak topuzunun etrafına sar. Hem gündüz, hem de gece kullanabileceğin bu pratik saç modeli hayatını kurtaracaktır.

Eğer kısa saçlarında farklı bir saç kesimi denemek istiyorsan bu saç kesimine bir şans vermelisin. Saçın altlarının kısa, üst bölümün daha uzun olduğu bu saç modeli 2017 yılında çok sık karşımıza çıkıyor. Sen de kıvırcık saçlarını kontrol altında tutabilmek için bu saç modelini deneyebilirsin.

Photo Credit: iStock, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
( Köpük )
Satın Al
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
( Şekillendirici )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Kötü saç günü kurtarıcısı saç modelleri
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
En kısa sürede bile yapılabilecek basit saç modelleri
Tümünü Gör
Ekstra bakıma ihtiyaç duyan saçlar için en ideal bakımı öğren!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Şule Karaok ile tarihteki en güçlü dört kadının saçları
Kışın saçının zarar görmesini önlemek için atman gereken 7 adım!
Tümünü Gör